Adrienne Feller

Ár:   7874 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2019. május 24.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

UVA/UVB sugarak elleni fizikai fényvédelmet biztosító, természetes eredetű összetevőket tartalmazó naptej.

Nem tartalmaz nanoméretű titán-dioxidot.

dizabella01

2019. december 1.

Sajnos nagyon csalódtam benne. Ilyen drága termék, de közben ennyire gagyi...
Erős fehér réteget hagy (a titán-dioxid miatt), ez még mondjuk elviselhető lett volna, de felkenés után hámlik, kukacosodik és egy csepp vizzel már leoldódik az arcról...arról persze nem beszélve, hogy nem nyújt teljes spektrumú védelmet az UVA sugarak ellen.
PRO:
- az illata jó
- iszonyat gyorsan beszívódik

KONTRA:
- iszonyat gyorsan beszívódik
- szárít és kiemeli a száraz részeket
- nem véd megfelelően
- annyira nem tartós, hogy fel nem tudom fogni mit gondoltak amikor ezt a piacra dobták...
El tudom képzelni hogy a BIOmániás anyukák akik cseppet nem értenek hozzá ezzel kenik a gyerekeiket, közben több rosszat tesznek nekik, mintha egy komplex teljes spektrumú védelemmel rendelkező full "KÉMIAI" fényvédőt kennének rájuk.
(tesztelésre kaptam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Sajnos nagyon csalódtam benne. Ilyen drága termék, de közben ennyire gagyi...
PRO:
- az illata jó
- iszonyat gyorsan beszívódik

KONTRA:
- iszonyat gyorsan beszívódik
- szárít és kiemeli a száraz részeket
- nem véd megfelelően
(tesztelésre kaptam)

dunaimano

2019. november 30.

Update: Szeptembertől egészen mostanáig arcon teszteltem. Alapvetően pozitívak a tapasztalataim, amiket lentebb leírtem, továbbra is érvényesek. Felkenés egy gyors művelet kell legyen, különben foltot hagy, azt meg ugye különösen az arcon nem szeretjük. Általában 5-15 perc differenciával kerül fölé smink. Ez idő szerintem ideális a teljes beszívódáshoz, mivel kényelmesen rá tudom dolgozni a primert és az alapozót is. (Tudom, reggel nincs az embernek sok ideje, nekem a reggeli 2. lépésem ez, az 1. az arcmosás tiszta vízzel. Így amíg elmegyek mosdóba, felöltözöm, könnyen eltelik a szükséges idő.) Előzőleg csak kémiai, könnyed állagú fényvédőt használtam ősszel, ami mellé hidratáló szérumot kellett még bevessek. Ennek a formulája viszont pont jó, krémes, megfelelően hidratál, nincs szükség mellette plusz hidratálásra. Ez egyértelműen pozitívum, eggyel kevesebb lépés a reggeli rutinban. Az sajnos tagadhatatlan, hogy az eldolgozás nehézsége miatt időt nem spóroltam vele. A kiszerelés elég termetes, még jó sokáig elég lesz, de most a téli időszakban még gyengébb fényvédőre (spf15) váltok, tavasszal visszatérek erre. 2019.11.30.

A krémmánián nyertem tesztelésre ezt is és az SPF15-ös verziót is. A lehetőségnek nagyon örültem, mert a márkával már szemeztem egy ideje, viszont kissé drágának találtam. Csomagolása nagyon elegáns, összetétele első ránézésre elfogadható, bár én személy szerint inkább az illatmentes termékeket preferálom. Az SPF25 védelem nyárra kevés, arcra mindenképp, de igazából testre is spf50-es fényvédőt használok hétköznap is. A tesztelés kedvéért a karjaimon használtam egyelőre ezt a fényvédőt, és elég jól teljesített. Hétköznapokon, munkában viseltem, tehát napi 3-4 10-20 perces alkalomnál többet nem tartózkodtam szabadban. Kellemes illatú, krémes állagú fényvédő, ami szépen terül, viszont kissé fehér. Ezt a fehérséget el lehet szépen kenegetni, de azért meg kell nézzem, hogy nem maradt-e rajtam csíkosan, foltosan. Beszívódik, utána nem ragad, nem folyik le napközben, viszont az izzadtságot és vizet nem bírja (bár nem is ígéri), volt alkalmam ezt is tesztelni. Reggel feltett fényvédő késő délutáni edzésen a karjaimon fehéren gyöngyözött, pedig napközben nyomát sem láttam. Ezt követően edzés előtt inkább letörölgettem mindig, és utána újra bekentem magam, mielőtt napra mentem. Egy esőt is sikerült bicikliben elkapni, akkor még "frissen" volt felkenve, mindössze fél-egy órája, és fehér tejes kinézetű patakok folydogáltak a karomon. Következtetés: Esőt, vizet, izzadtságot kerülni kell vele. Ősszel, télen megfelelő lehet az spf száma is, tervezem arcra is kipróbálni később, mert állaga, beszívódása alapján megfelelő lehet. Ár-érték arányban nem rossz, 100 ml nem kerül 8000 Ft-ba, viszont az alacsony védelem miatt nyárra magamnak nem venném meg. Az őszi-téli, valamint arcra való alkalmazásáról pedig majd csak később tudok beszámolni. 2019.08.10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

b69a7n

2019. augusztus 21.

Tesztelésre kaptam én is, váltogatva használom a 15-ös testvérével. Alapvetően a kémiai védelmet kedvelem (a bőröm szerencsére bírja), fizikait egy ideje már nem használtam. Sokat gondolkoztam, hogy hány csillagot adjak neki. Nem napoztam vele, de a mindennapokra elég volt. Az állaga alapból jó, krémes, nem nehéz, viszont felkenéskor nagyon gyorsan "szárad", ha nem sikerül azonnal szépen elkenni, akkor fehér foltos marad, amit nagyon nehéz eltüntetni. Nekem sminkelni sem volt rá kényelmes, bár ez lehet csak megszokás kérdése. Nem marad csillogós a fejem tőle, de egy véletlen arcvakarás és kukacosodik is rögtön. Ahogy írták korábban is, a vizet/esőt egyáltalán nem bírja, az meg egy katasztrófa amikor a zuhi elkap és folyik le az arcomon...
Az ára nekem határeset, lehet elsőre megvenném ennyiért, de igazából macerás használnom, nem fogok venni újat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

hippiesaur

2019. július 29.

Tesztelésre nyertem a 15 faktoros társával együtt, aminek nagyon örültem, mert sose nyertem még semmit. :D Alapvetően hófehér a bőröm, a napon többnyire csak leégni szoktam. Ezzel a fényvédővel egyáltalán nem égtem le szerencsére, de barnulni sem sikerült vele. A felvitele kissé nehézkes, ügyelni kell, hogy szépen eloszlassa az ember és ne maradjon fehér itt-ott, nem árt alaposan hidratálni sem előtte. A felvitel után nem marad ragadós, aminek nagyon örültem, mert az baromira tud zavarni. Az illata nagyon kellemes, kicsit gyümölcsös. A kupakja valóban nem a legjobb, magammal vinni én sem nagyon merem. Az összetevői szuperek, de én személy szerint nem adnék ki ennyi pénzt érte. Összességében azért elégedett voltam vele, amire való, azt tökéletesen hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

kdorc

2019. július 26.

Nagyon próbáltam megszeretni, de nem ment. A kupakja nem
zár biztonságosan, így a táskámba csak
plusz csomagolásba mertem betenni. A bőrön nehéz eldolgozni, csúnya fehér foltos marad.. egészen addig, amíg vízbe nem megy az ember, akkor gyakorlatilag az egész leázik a fényvédő hatással
együtt. Az olcsóbb, de hasonlóan jó összetételű fényvédőim sokkal jobban teljesítenek minden téren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

Nagyon próbáltam megszeretni, de nem ment. A kupakja nem
zár biztonságosan, így a táskámba csak

plotusmakeup

2019. június 18.

Nekem nagyon bevált, kellemes érzetet hagy maga után a bőrön, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0