Aerin Lauder

Ár:   34 700 Ft és 43 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 15.

Ár:   34 700 Ft és 43 100 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek

“A rózsa és a konyak érdekes párosítása váratlan izgalmakat tartogat, akár az éjszaka.” - Aerin

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szeder, konyak

Szívjegyek: rózsa, bolgár rózsa

Alapjegy: tömjén

Aerin Lauder Evening Rose EDP Foglalt!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Regi88
Állapot: 50 ml/ kép , Helyszín: Tapolca, fizetés: utalás, postázom / MPL/, esetleg személyesen
Fújós: Aerin Lauder Evening Rose EDP
Ár: 2.800/5.300 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bobekecske

2020. augusztus 18.

Igazi bókbezsebelő, akár nyári este is viselhető, enyhén elegáns illat. Gyümölcsös, van benne emiatt elegendő frissesség, de különleges annyira, hogy megüsse a szóvá tevés mércéjét. Akinek nem mindene a rózsa illatjegy, annak is érdemes próbát tennie vele.
Jellegében picit emlékeztet a Byredo ház Rose Noir-jára (ami nekem annyira nem “Noir”), de az kesernyésebb a grapefruit miatt, ez határozottan édesebb, “likőrösebb” és fanyarabb.
Kellően tartós és jó hatósugatú, nyáron egy-két fújást is szépen körbehordoz a meleg levegő. Nappal viszont sosem jutott esdig eszembe érte nyúlni, habár alkalmi illatnak nem nevezném.
Az üveg és dizájn szerintem is nagyon ízléses, öröm ránézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Az üveg és dizájn szerintem is nagyon ízléses, öröm ránézni.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 15.

Igazán különleges, ahogyan a kétféle rózsa és a bors (a fenti leírásból kimaradt) a konyakkal és a kissé orientális füstölő illatával keveredik, és egy izgalmas, kicsit friss, kicsit virágos, gyümölcsös, sejtelmes illatot alkot.
Valóban van benne valami dívás, ahogyan @senskin is írta.
Határozottan tetszik, a sorozat egyen design-jával együtt. A drágakövek közül most az amethyst volt, ami a tervezőt inspirálta és amivel az egyenformulát egyedivé varázsolta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 15.

Valóban van benne valami dívás, ahogyan @senskin is írta.

senskin

2016. november 10.

Isteni illata van! Egy barátnőm szerezte meg magának, mondta, hogy azonnal próbáljam ki az új illatát, de nem árulta el rögtön mi is ez. Mi ez az álom illat, áruld már el nekem....
és nem hittem az orromnak. :)
Szeretnivaló illat, a rózsa azon formája, ami füstös és egyben díva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

és nem hittem az orromnak. :)
Szeretnivaló illat, a rózsa azon formája, ami füstös és egyben díva. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Eugenol, Linalool, Farnesol, Citral, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.