Best of Beauty 2019

Africa Organics

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Naurel.hu, 2790 Ft

Természetes tusfürdő bentonit agyaggal és afrikai baobab olajjal, mely kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket és ápolja a bőrt.

Az agyag évszázadok óta elengedhetetlen része a különféle testkezeléseknek, a különleges kényeztetésről a marula és narancsolaj értékes összetevői is gondoskodnak.

100%-ban természetes, 96%-ban organikus növényi összetevőkkel készült. Mentes a káros adalékanyagoktól.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: DEvelin26
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás esetén szívesen postázom is. Ebben az esetben a postázási költség a vevőt terheli.
denisawry

2016. október 12.

Szuper tusfürdő! Korábban a baobabos sampont használtam, ami a személyes kedvencem, úgyhogy örömmel próbáltam ki. Az első benyomásom az volt, hogy nem habzik úgy, mint a korábbi tusfürdőim, viszont sokkal kevésbé szárította a bőrömet és nagyon fini az illata, úgyhogy nagyon jók a tapasztalataim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 12.

Zellerlevel

2016. április 28.

Izginek tűnt, hogy baobab van benne, imádom az újdonságokat, úgyhogy egyből bepakoltam a kosaramba. Ösztönösen vonzódom Afrikához, talán ez is közrejátszott. Annyira jó állaga van - nem olyan folyós, mint sok tusfürdő: azt érzi az ember, hogy van benne anyag. Egyáltalán nem szárít, ami óriási dolog egy tusfürdőnél. Az illata nekem nagyon bejön, visszafogott és kellemes. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

eperkeszederke

2016. február 16.

Organikus, vegán és natúrkozmetikumok megszállottja lévén egyből felcsillant a szemem amikor rábukkantam erre a tusfürdőre. Ma érkezett meg hozzám,-a naurel weboldalán keresztül- természetesen egyből ki is próbáltam. Az illata nagyon finom, egyáltalán nem erős. Az állaga furcsa, de tetszik! Kicsit sűrűbb mint a megszokott tusfürdőké viszont nagyon kevés elég belőle. A színe a legmeglepőbb, ami sötétszürke,majdnem fekete az agyag miatt. De mindent összességébe véve egy nagyon jó első benyomásról számolhatok most be. És a legjobb benne tényleg az, az a tudat, hogy nem mérgezem a bőröm semmi féle kemikáliával..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

aivil

2015. június 22.

Azt sem tudtam, mi fán terem a baobab, de nagyon bejött! Kellemes az illata, jó az állaga, egyáltalán nem szárítja a bőrömet, sőt kifejezetten puha és hidratált lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice