Afrodita

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szvalex, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A könnyű, hidratáló és tápláló hatású textúra pihentető, regeneráló ápolást nyújt minden bőrtípusnak. Különösen száraz és megereszkedett bőrre ajánlott. Alaposan hidratál, tápanyagokkal lát el és vanília illattal kényeztet. Természetes hatóanyagokat tartalmaz.

BarbaraEvance

2019. szeptember 21.

Sziasztok! Egy éve vettem elfogyott és azóta nem találom sehol. Nekem semmi bajom nem volt tőlle. Nagyon jó volt állagra mindenhogyan. És azóta se volt semmi annyira jó mint ez a krém. Ha valski tud lelőhelyet írja meg itt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

betty23

2019. február 8.

Többször próbáltam, de rájöttem, hogy allergiás reakciót okoz. Nekem még kozmetikum soha nem eredményezett ilyet. A csuklóim tele lettek apró, piros, viszkető pöttyökkel a használatát követő reggelre, kivétel nélkül minden alkalom után. Amúgy jó lenne a hidratáló hatása, az illata sem rossz, de így sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil