Afrodita

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. július 13.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Tusfürdők

Gazdag, krémes formula friss, gyümölcsös aromával. Gyengéden tisztít, és ínycsiklandó élménnyé teszi a fürdést. A-, C-, E-vitaminnal és kakaó szemcsékkel a puha és tiszta bőrért.

Parabén-, paraffin- és szilikonmentes, bőrbarát pH-jú termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Barbara95

2020. június 21.

UPDATE!!!: Már internetem sem találom, remélem nem szűnt meg a forgalmazása. Ha valaki tudja, hol lehet szerezni, kérem ne tartsa magában! :D

Egyszerűen imádtam! Nagyon sajnálom, hogy már nem forgalmazzák dm-ben... Interneten pedig nagyon drága. Nagyon édes, tömény, igazi málna illata van, szinte megéhezem tőle. A fürdőszobát teljesen átjárja az illat, magamon viszont már nem érzem annyira intenzíven. De örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Maniac

2020. január 15.

Málnás torta illata van konkrétan. Még akkor is szagolgattam, ha csak elmentem mellette a fürdőszobában. Krémes, jól habzik és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

yukari99

2018. november 18.

Nagy kedvenc fantasztikus illata van és nagyon tartós. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nagy kedvenc fantasztikus illata van és nagyon tartós. Imádom. :)

HDorina

2018. június 19.

Egyszerűen fantasztikus illata van. A csomagolása is nagyon szép. Régóta szemeztem vele, majd tavaly az egyik fesztivál előtt vásároltam meg a vaníliás társával együtt. Imádom az édes illatokat és ennek a tusinak olyan az illata mintha egy sütit éreznék. Plusz pont, hogy parabén, paraffin és szilikon mentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Eryca21

2017. október 28.

Egyszerűen imádom. Kozmetikus vagyok, akinek nagyon fontos, hogy milyen összetételű termékeket használ. Az illata maga a gyümölcs, szinte bele szeretnék harapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

perlita14

2017. szeptember 8.

Először a vaníliásba szerettem bele, de nem vettem meg egyiket sem, mert drágállottam. Majd találtam egy darabot fél áron ebből a málnásból a DM-ben és azonnal lecsaptam rá. Csak úgy, mint testvérkéje, ez is isteni illatú, mindenki, aki szagolta oda volt érte. Nem habzik olyan erősen, de így is megfelelő. Nem szárít és nincs is benne annyi hülyeség, mint jó pár drogériás társában, úgyhogy nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

orsi0210

2017. augusztus 15.

Finom, krémes állagú, közepesen habzó tusfürdő. Az illata számomra nagyon kellemes, tényleg olyan málnafagyira emlékeztető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Debreczeni

2017. augusztus 3.

Elég sűrű állaga van, de folyik és bármennyire is spórolok vele, nagyon gyorsan fogy. Nagy előnye viszont, hogy tényleg nem szárít. Nem érzem a hidratálást, de nem feszül tőle a bőröm ami nekem bőven elég. Imádom az illatát, a párom sajnos nem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

emma96

2017. május 5.

KEDVENC! Mindenki próbálja ki, aki szereti a málnát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

KEDVENC! Mindenki próbálja ki, aki szereti a málnát

cleda7

2017. január 22.

Málnakrémes Álom!!!! imádom, mintha tusi után egy sütemény lennél, nem múlik el az illata amint leöblíti az ember, hanem jóideig megmarad <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.