Afrodita

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Tusfürdők

Gazdag, krémes formula vanílilás aromával. Gyengéden tisztít, és ínycsiklandó élménnyé teszi a fürdést. A-, C-, E-vitaminnal és kakaó szemcsékkel a puha és tiszta bőrért.

Parabén-, paraffin- és szilikonmentes, bőrbarát pH-jú termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nobilis

2020. július 2.

A kedvenc tusfürdőm, mintha valami ínyenc Bourbon vaníliás-fehércsokis fagyiban fürödnék. :) Sajnos már régóta nem láttam egy boltban sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

HDorina

2018. december 23.

Isteni ez a tusi, olyan mintha egy sütivel fürödnék. Nagyon finom, édes illatú. Jól habzik és szemcséket tartalmaz, hatása nem olyan erős, mint egy bőrradíré, de a napi tisztálkodás során jól esik. Élmény vele zuhizni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Barbara95

2018. június 7.

Málnás társával együtt, őt is imádtam. Sajnos már nem kapni dm-ben. Nagyon finom illata van, fürdés közben intenzív, utána pedig bőrön csak kicsit érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

mokojka

2017. november 25.

Nagyon különleges vanília illata van, nem a szokványos émelyítően édes,habár azt is szeretem. Még a DM-ben vettem a nyáron,akkor kiárusították és 400 ft volt,talán már nem is lehet kapni. Ami a legfontosabb,hogy azon kevés tusfürdők közé tartozik,ami valóban hidratál. Egyáltalán nem viszket utána a bőröm.Nem habzik,így picit több kell belőle, de a hatása és az illatélmény kárpótol. Illatát szolidan fürdés után is érezni lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

rea3

2016. november 13.

Ma fogyott el, de valószínűleg újra fogom venni, bár a Treacle Moon illatát és habzását nem körözi le, viszont teljesen elégedett voltam vele is. Aranyosak a kakódarabkák benne, sűrű krémes tusi. Az illata felhabozás után kissé változik a bőrön, de ezt sok tusfürdő csinálja és még így is kellemes marad. Irritációt nem okozott, könnyű lemosni, az inci is rendben van, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

Amadea

2016. augusztus 26.

Imádom a testesebb, fűszeres illatokat, a vaníiliát kiemelten. Miután beleszagoltam a dm-ben a munkanap előtti túlélőmustra során és megcsapott az az igazi tömény, krémes illat, nem volt kérdés, hogy kipróbálom. Jól habzik, egyelőre (négy alkalom) nem szárítja a bőrömet, és tele van jó dolgokkal. Egyedül azt tudnám neki felróni, hogy nem érződik hosszabb ideig a bőrömön az illata és gyorsan fogy, de előszeretettel tobzódok a tusfürdőben, ezért ez a hiba inkább az én lelkemet terheli.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Amadea

2016. augusztus 26.

Andicska77

2016. augusztus 13.

Isteni természetes vanília illat. Egy régebbi avonos vaníliás testápolóra emlékeztet amit kivontak már. Nekem hamar elfogyott olyan nagy mennyiségben használtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

missy89

2016. augusztus 8.

Ahhh, mennyei az illata, teljesen odavagyok érte. Rajtam egész tartós, zuhanyzás után jó ideig érzem magamon a vanília felhőt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

nicolebunny

2016. augusztus 3.

Nagyon jó illata van, legszívesebben életem végéig szimatolnám <3 Fincsi krémes, jól habzó tusi, szívesen nyúlok érte. Fürdés után az egész fürdőszobát belengi a vaníliafagyi illata :) Sajnos a bőrömön kicsit másabb illata van, mint a flakonban, és nem is túl tartós az illata, de pozitívum, hogy nem szárítja a bőrömet. Pluszpont a "Fogyasztásra nem alkalmas" feliratért, jól nevettem. Egyébként az első szimatolás után pont ez a mondat hagyta el a számat, hogy "úristen ezt megenném, olyan jó illata van" :D :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Színezék. Barnás sárga.