Agent Provocateur

Ár:   7220 Ft és 10 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   7220 Ft és 10 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: lótusz, magnólia, ibolyalevél, jácint, mandarin, bergamot

Szívjegyek: rózsa, ylang-ylang, neroli, heliotróp, oszmantusz, orris gyökér, gyöngyvirág

Alapjegyek: bőr, gyömbér, borostyán, dohánylevél, pacsuli, tölgymoha, vetiver, szantálfa, cédrus, labdanum, pézsma, benzoin

Ár: 7500 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: képen látható mennyiség/100 ml, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Ár: 5000 , Eladó: Laiannon
Állapot: Kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel XI. ker

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lujzcsi

2020. augusztus 22.

Nem az én illatom. Fanyar, valami régi szekrényillatra emlékeztet. Nagyon erős, tartós, már harmadik napja fújtam a kabátomra és még mindig érezhető. Már nem utálom annyira, de ebből nem lesz szerelem!
Up date: Valahogy nem hagyott nyugodni, van benne valami ördögi! Egy idő után azt vettem észre, hogy keresem magamon ezt az illatot, nem egy tucatillat, de mégis meghódított. Mégiscsak kell nekem egy ilyen! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

biondi

2020. július 4.

Ma cseréltem erre egy másik parfümömet itt Krémmánián. Leírás alapján azonnal megtetszett, imádom az orientális, fűszeres, virágos illatokat, és szerencsére nagyon összhangban vannak a bőrömmel. Ezzel sincs másként. :) Az első pillanatokban szerintem borzasztó, húsvéti locsolókölni szerű :D .. de kb. 10-15 perc után, mikor elillant a felesleg, csodálatos. Nem az a szúrós, zavaróan orrbadöfős fűszeresség van benne, inkább csak ad neki egy mélyebb árnyalatot, de közben a nőies, finom vonal is megvan benne, gondolom a rengeteg virágtól. :) Én a bőr- és dohánytartalmú illatokat egyébként is nagyon szeretem, van bennük egy nagyon különleges alaphang (a Chloé Nomade-ban ugyan ezek nincsenek, de ott is van egy nagyon kellemes, érdekes, nem mindennapi alapillat), de el tudom képzelni, hogy ezeknél nem mindenkivel működik a kémia, vagy csak nem illik az illetőhöz. Nekem nagyon tetszik ez az illat, és bár lehet, hogy inkább hűvösebb időben fogom használni, nyáresti sétára is el tudom képzelni, van benne elegancia. (Tartósságáról még nem tudok beszámolni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Alsace

2020. február 27.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, nagyon vagány, fűszeres illat kedvelőinek ajánlom. Első fújáskor erősnek tűnik, rajtam egy kedves orientális virágcsokorrá szelídül. Mondjuk érdekes a bőrkémiám is, csak úgy falja az illatokat, nálam a minél több pont jó lesz érvényesül. A tartósságát sajnálom, lehetne kicsit tartósabb, nem bír ki egy egész napot, néhány óra után eltűnik ez a fülledt vadság belőle, amit sajnálok picikét.
Nem baj fújkálom lelkesen, mert egyébként egy szuper illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Nem baj fújkálom lelkesen, mert egyébként egy szuper illat! :)

Timi8

2019. december 8.

Az üvege megigèzett, és mivel annyira kihagyhatatlan àron jutottam hozzá egy kis üveges maradèkhoz, gondoltam, most vagy soha!
"Azzttttamindensègit! Ez aztán erőteljes! Egyetlen fùjás is odacsap rendesen!"
Tartottam tőle nagyon, illetve a Maitresse után bevallom, magam sem tudtam, mire számìtsak. Mondom: "....nannneeeem! Az ilyen tömèny, tőrdöféses ròzsát pláne nem bìrom!" Aztán már toltam is el magamtòl a gyönyörű hìmes tojást de kb.az első benyomás utàn azonnal transzformàlòdott az illata. Àllatira egyedi, nagyon-nagyon különleges, egyáltalán nem tudom hasonlìtani semmihez. Végig egy telt, tartalmas illat, rajtam minden illatjegye ròzsa körè èpül, és váltakozva jelenik meg.
Eszmèletlenül különleges, már-már furcsának hatò illat. Semmi klisé! Kissè tubaròzsásnak érzem magamon pedig az nincs is benne.
Még ismerkedünk, de ha továbbra is olyan jòl muzsikál mint elsőre, akkor tutira betárazok belőle mìg egyàltalàn elèrhető.
Igazán egyedi, egy valòdi műalkotás ez az illat!
Az üvegèért pedig odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

"Azzttttamindensègit! Ez aztán erőteljes! Egyetlen fùjás is odacsap rendesen!"
Igazán egyedi, egy valòdi műalkotás ez az illat!
Az üvegèért pedig odavagyok.

Micike68

2019. július 16.

Nekem először az üvege tűnt fel, ami odacsábított a parfümös polchoz. A papírcsíkon való tesztelés után kipróbáltam a bőrömön is. Vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban. Az illata nagyon tetszett, mert nem a megszokott illatok közé tartozik. Van jó néhány parfümöm, de egyikhez sem tudnám hasonlítani. Ami miatt bizonytalankodtam, az az erőssége. Én még ilyen töménységben soha nem éreztem parfümben a virágokat. Végül úgy döntöttem, hogy hazaviszem, legfeljebb majd csak módjával használom. Amúgy is jobban szeretem az olyan parfümöket, amelyek nem köszönnek rám úton-útfélen. Azóta használom, egy fújás az egyik csuklómra, egy fújás a levegőbe és átsétálok alatta, így egész nap nem tömény, hanem kifejezetten kellemes virágillat leng körül. Nagyon tartós. Még a borongósabb napokon is felvidít. Nagyon sok dicséretet kapok, amikor ezt viselem. Örülök, hogy nem hagytam az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

senskin

2019. március 22.

Van amikor a nő csak szenvedélyre vágyik, a nő akit öszegyúrtak az erotikával, aki szexis, de határozott elképzelési vannak a szerelemről. Aki tudja, hogy kit engedjen magához közel kompromisszumok nélkül. Aki mértékletes önmagával, de amikor az érzései szárnyalnak kiteljesedik. Egy egyéniség, utánozhatatlan. Kifejeződik nőiességében és tud csábítani, elutasítani. Szellemes és nem bánt meg senkit őszinteségével. Bonyolult is, amilyen maga az illat, de éppen a kis hibái teszik őt tökéletessé! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Scara

2019. március 1.

Ő az egyetlen AP parfüm, aminek többször is esélyt adtam. Nagyon szerettem volna szeretni, de be kell látnom ezeket az illatokat nem nekem alkották.
Papaíron, ruhán isteni illata van, rózsa, bőr, ámbra....nem is lehetne szebbet alkotni. Csak nálunk nem működik a kémia. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Bernadett86

2019. január 16.

Rohejes aron jutottam hozza 50ml-hez kb masfel oraja.Vakvasarlas, az itt olvasott velemenyek ellenere, de igazabol 1boszorka velemenye nekem eleg volt, hogy beemeljem kosarba.Valahogy hasonlo stilusunk lehet, talan meg szemelyisegunk is,csak en picit fiatalabb vagyok.Meg.😀A gyogyithatatlan parfumaddikcio biztos, hogy kozos pont.

Gyonyoru uvegben, 1 egyelore szamomra meghatarozhatatlan fozet varja turelmesen, hogy a batrabbak szaglohamja ellen egy destruktiv tamadast inditson.Megallhatnek itt, ha elsore itelnek, ahogy a nagy atlagt teszi a nehez termeszetu entitasokkal. Kifujaskor rajtam uzemanyag vagy valamilyen higito illata van.Igen illat, szamomra azok is nagyon addiktivek tudnak lenni.Utos inditas, turelem kell hozza, nem fogja egybol konnyen adni magat es a szep arcat mutatni.Szeretem az ilyen kihivasokat, ez nem egy mindenki kiskedvence Olympea, LVEB, Armani Si, Coco M. Stb...Egyelore ennyi, remenykedem.🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Burya

2018. július 29.

Juj... hát ő nagyon nem. Mondjuk az illatjegyei alapján kb. 50-50%-ot jósoltam neki, hátha jó lesz. Hát... úgy tűnik engem nem szeretnek az AP illatok, eddig egyik sem működött rajtam. Kifújva amúgy ez sem rossz, bár kicsit tömény, de a bőrömön... szent isten... keserű, dohányos, autókárpit szagú bőrös valami lett, de nem az illatos pipadohányos, hanem a kihűlt hamutartó szagú. Akin működik, annak bizonyára szebbet s jobbat is tud mutatni, de nekem ennyi elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

egyboszorka

2017. június 25.

Nekem szerencsém van az Agent Provocateur illatokkal, szeretnek ( kivéve a Fatale szekció, tőlük irgalmatlan agymenést és rosszindulatú megjegyzéstolulást kapok ). Az érzés kölcsönös, bár tisztában vagyok vele, hogy nem sűrűnviselt elvtársnők. Agent Provocateur, Maitresse, L' Agent, számomra mind- mind egy- egy történet, egy- egy érzet. Van bennük egy adag mélabús dekadencia, egy csipetnyi homályos boudoir, némi ködös- csöpögős sikátorhangulat, kopogó tűsarkakkal. Agent Provocateur a színtiszta női erő ( és Claudia Schiffer egyik kedvenc illata ). Maitresse elbűvöl a kacérságával, a visszafogott nőiességével, amolyan kiskosztüm alatt harisnyatartó és combfix módra, Az Agent az eszével és az erejével vesz le a lábáról, mint az okos szemüveges könyvtároskisasszony, aki otthon a fekete csipkés bodyban készíti az illatos fürdőt, mert ő a végzet álruhás asszonya. Pétale Noir? Fülledt éjszaka után " gyere hozzám feleségül, virágszálam! " jellegű mágnes. Valahogy nem tudod elengedni, mert sejtelmes, mert titokzatos és elérhetetlen, mert fülledt és mégis ártatlan, mert érett és magabiztos, és csak mert magad sem tudod....De kell.
Jácint a lila égbolt alatt, az utolsó szirmok erős illata. A kényes magnólia elbűvölő ereje. Rózsa, csakis fekete, és csakis bársony. Ibolya, ártatlanul, hívogatón. Valahol gyöngyvirág is bújkál, az kell a férfinépnek. És ez a gyönyörű virágcsokor egy pici bőrrel és dohánnyal, gyantás- ámbrás édes alapon, némi gyömbérrel és tölgymohával, hogy aztán az ember leánya még véletlenül se tudjon megnyugodni ennyi delejtől. Vihar előtti csönd, várod, hogy szakadjon már rád ez az illatos mindenség, lubickolni akarsz benne az első hajnali napsugárig. Meg utána is....
Imádom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Imádom....

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.