Ahava

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Kézkrémek

Ásványokban gazdag kézkrém, különleges kaktusz és rózsabors illattal. Védi a kezeket, valamint megkönnyebbülést és táplálást nyújt nekik. Gyengéden és hatékonyan puhítja a durva, száraz bőrt, miközben javítja hidratáltsági szintjét.

• a fertőtlenítő hatású varázsmogyoró-kivonat kisimítja a bőrt, és frissítő, revitalizáló hatású
  • az allantoin gyógyítja a száraz, repedezett bőrt

vocy

2019. december 12.

Egy mintát próbáltam belőle és nagyon nem győzött meg. Hidratálni hidratál, de vannak ennél sokkal jobb termékek is a piacon, akár olcsóbban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

senskin

2019. március 14.

Az illatát nem bírtam, a hatása kellemes, mert szépen finomítja a kézen a bőrt és selymessé is teszi. De! Allergizált! Kiütéses lett a kezem és szépen viszkettem tőle. Később már mindenütt viszkettem, elég volt ha éreztem az illatát. Szóval a minta kipróbálása után, más kézkrém után kell nézzek...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Kinguska09

2017. november 14.

Gondoltam veszek egyet és kipróbálom mert a kezem sajnos mindig gyorsan kiszárad es a legtöbb krém lassan szívódik túl zsíros érzetet ad és nem tartós...
Az illata kellemes
A csomagolas szep
Viszont sajnos ez sem hozta a kivant eredményt és ar/ertek arányhoz képest viszont dráganak tartom , nálam ugyan azt a hatást keltette mint a legtöbb drogériákba kapható kézkrémek többsége..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Az illata kellemes
A csomagolas szep

szeliger

2016. november 25.

Egy kis karácsonyi csomag egyik darabja volt, hozza az Ahava minőséget, nem csalódtam benne. A fehér színű krém könnyen beszívódik, sokáig selymes, de nem ragacsos érzetet hagyva maga után a bőrön. Az illata visszafogott, könnyű virágos, a borstól friss, összességében nagyon kellemes. Nem volt kint teszter, ezért tartottam tőle, hogy majd erősen borsos lesz, de nem, éppen hogy csak fűszerezi az alapillatot, szeretem. A csomagolás is rendben van, a gyöngyházfényű mélypink flakon igazi táskába dobós kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.