Ahava

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyau89, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Szappanok

Holt-tengeri ásványi só szappan

Holt-tengeri ásványokat tartalmazó szappan egyidejűleg a bőr tisztítására és kondicionálására szolgál. A készítmény helyreállítja a bőr természetes pH egyensúlyát is. (Hypoallergenic)

szandi91

2013. október 3.

Nagyon finom illata van, és ha ezzel fürdök még reggel is érzem magamon azt a tiszta érzést, és jó illatot. :) szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

nyau89

2013. augusztus 15.

Egy nyaralás folyamán nem figyeltem miket eszek össze és ez meglátszódott az arcomon. Kirügyeztem, és fájdalmas dudorok nőttek az államra és a homlokomra. Már régóta figyelt ez a szappan a fiókban (lehet már le is járt, de nincs semmi baja, nem színeződött el és nem omlik szét se.), úgyhogy bevetettem. Nagyon szárít, de nekem épp arra volt szükségem. Este használtam először, reggelre elmúltak a rücskök. Használata után nem kentem semmiféle arckrémet. Egyszerű szappanos illata van. Azóta is használom az arcomra reggel, este, de csak a célzott területen, mert nagyon szárít. Nekem tényleg csodát tett nagyon rövid idő alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Lyral

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.