Aiko

Ár:   395 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Igénybevett hajra sheavajjal és B5 provitaminnal

Szilikonmentes

wildrose

2018. július 26.

Nagyon kellemes illatú, sűrű állagú hajpakolás, könnyedén eloszlatható, és a hatóidő alatt szépen felszívódik. Nagyon erősen táplálja a szőkített hajamat, és nem nehezít el egy cseppet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

kisizé

2017. július 1.

én imádom! ugyan még csak 2x használtam, de már az első is csodát tett. nagyon jó sűrű az állaga, finom az illata és már pár perc után is nagyon jó selymes és puha lett tőle a hajam! szerintem még könnyebben is kifésülhető volt.
az ára is jó, egyszóval meg vagyok elégedve nagyon, új kedvenc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

az ára is jó, egyszóval meg vagyok elégedve nagyon, új kedvenc :)

KittiASzuperpocok

2017. március 14.

Az egesz termekcsaladot egyutt hasznalim es nekem bevallt.
Probalkoztam mar nagyon sok es ennel sokkal dragabb termekekkel is de hatarozottan allithatom hogy ez valt be nekem a legjobban.
Ket naponta mosok hajat, ezt a hajpakolast hetente 1 alkalommal hasznalom.
Nagyon suru, alaposan belemasszirozom a hajamba es 5-10perc utan mosom le. Mar a viz alatt szepen csuszkall a hajam es sokkal konnyebb kifesulnom is.
Nekem jobban bevallt mint mondjuk a garnier, elseve vagy kallos hajpakolasok, de persze ez nem torvenyszeru hogy mindenkinek jo.
Probat mindenkeppen meger 400ft-ert, mert jobb mint mas termekek mondjuk ugyanebben a kategoriaban. Ha 1000ft korul lenne az ara akkor is ezt vennem meg. Ennyi penzett nekem ajandek es nagyon orulok hogy szepen novoget mellette a hajam (nem tudom begolyasolja e).
Kellemes az illata. Szeretem, remelem nem szuntetik meg. Mondjuk most uj kulsot kapott ez a hajapolo es lejjebb vittek az arat is de a mennyisege nem valtozott.
En minden mulleres utamon feltankolok belole ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Az egesz termekcsaladot egyutt hasznalim es nekem bevallt.
Ket naponta mosok hajat, ezt a hajpakolast hetente 1 alkalommal hasznalom.
En minden mulleres utamon feltankolok belole ☺

katuska8

2015. február 1.

A kifejezetten olcsó ára miatt vettem meg (3-400 Ft). Tudtam, hogy nem számíthatok ragyogó és selymes hajra tőle, inkább csak kíváncsi voltam, mert nem próbáltam még Aiko terméket a sárga flakonos spriccelős hajvégápolóján kívül. A semmitől mindenképpen jobb. Nekem nem állt össze tőle a hajam egyáltalán. Nem ront a hajam állapotán, de nem is ad annyi pluszt, ami miatt érdemes megvenni. Én végül zselatinos hajpakoláshoz kevertem belőle mindig, abba tökéletes. Hasonlóan olcsó a Kallos GoGo pakolása, attól ezt jobbnak tartom, viszont ha már ilyen árkategóriában keres valaki, akkor inkább a Baleát válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Maniac

2014. április 23.

Nagyon nem.... Elég zsírszerű az állaga, nehéz eloszlatni, zsírosít, a végével pedig semmit sem csinál. Száll, szárazabb, mintha nem is használtam volna semmit. 2 naposan a hajam össze van tapadva, ami másnál nem fordul elő. Az illata nekem a Pantene termékekre hajaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol