Aiko

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mardebra, Módosítva: 2017. február 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

"Mindegy, hogy hajad természetesen göndör, hullámos vagy fürtjeid rakoncátlanul állnak. A lokniszelídítő finoman ráncba szedi őket. Göndörödés elleni hatás, teljes rugalmasságukban kiemeli a loknikat, fényt kölcsönöz nekik."

rekamlang

2018. július 31.

Jó termék! Minden hajmosás után használom! Mivel göndör a hajam, így ez elengedhetetlen része a hajmosási rutinomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

langrekamerc

2018. július 8.

Már egy ideje használom, minden hajmosás után és nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Már egy ideje használom, minden hajmosás után és nekem bevált.

paranoidcat

2017. december 3.

Így egy használat után (csak ezt tettem a hajamra), ez egy sima leave-in krém, a semmi extra kategória. Többet vártam tőle, elsősorban definiálást, hogy rendezettebbé tegye a göndörséget, de nem vettem észre változást a hajamon. Viszont nem nehezítette el/tette ragacsossá, mint sok hasonló termék, hanem puha és fényes lett tőle. Kísérletezek még vele, de egyelőre hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

katica22

2017. október 15.

Még Ausztriában jutottam hozzá ehhez a kis CSODÁHOZ. Valami fantasztikus amit a hajjal csinál, nekem alapvetően egyenes hajam van, de a vége szokott jobbra-balra-kedve szerint állni, és ezzel esküszöm egy hajvasalást simán ki lehet váltani. 2 euróért vettem akciósan, nagyon megéri szerintem az árát. Finom kellemes púderes illata van. Aki teheti vegye meg próbálja ki, mert csalódni tuti nem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Mardebra

2017. február 12.

Göndör hajú társaim!! Ez a tipikus must have termék! Nem gondoltam volna hogy majd pont egy Müller sajátmárkás terméktől kapom majd a megváltást, de mégis így történt. Fantasztikusan jó illata van még pár nappal a hajmosás után is érezni. A göndör hajat szépen tincsekre bontva állítja be és olyan dússá teszi, hogy alig ismertem magamra.. Amikor kivasalva hordom a hajam is nagy segítség, ugyanis a dússág itt is garantált. Hatalmas a szerelem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Hidratálók: Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid