Aiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon minden hajtípusra.

Yubiri

2018. szeptember 12.

Egy teljesen átlag sampon, gyorsan zsírosodó hajúaknak csak nyárra, mindennapos hajmosáshoz ajánlom. A flakonban nagyon jó illata volt, a hajon már nem marad meg ez az illat hajmosás után. A flakon nagyon rosszul zár, nekem egy utazás alkalmával a flakon egész tartalma a táskámba borult. Mivel limitált kiadás volt, nem fogom újra ezt venni, és nem is bánom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide