Best of Beauty 2019

Aiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon tengeri ásványokkal és B3 vitaminnal. Kímélően és alaposan szabadítja meg a hajat és a fejbőrt a korpától. A haj új fényt kap és bársonyos érintésű lesz. A különösen lágy összetétel ideális a mindennapos hajmosáshoz. Szilikonmentes.

Rege

2013. május 6.

Nagyon olcsó és nem tartalmaz szilikont, viszont én rendszeres használat mellett - úgy, hogy kétnaponta mostam hajat, s nem váltottam át más samponra -, sem tapasztaltam javulást, míg egyszer csak a flakon kiürült. Biztosan nem próbálkozom vele többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.