Aiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

Hajának ultra erős tartást és fényt biztosít.Könnyen eloszlatható  és a haj kiszárítása nélkül védi azt.

cappuccino

2014. október 16.

Általában szeretem a Müller saját termékeit, de ez sajnos nekem nem vált be. Baromi sok kell belőle, hogy megformázhassam a hajam, ráadásul látszik, hogy van valami a hajadon, sőt, olyan hatást kelt, mintha zsíros lenne. Nálam alapvető szempont egy hajformázónál, hogy ne lehessen látni, hogy van bármi a hajamon. Nem tudtam elhasználni, tovább ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

hulcsi

2014. március 19.

ha egyszer rákenem a hajamra, akkor tuti hajmosás következik este. Másnapra borzasztóan néz ki, Kellemes illatú. A 4-es fokozat miatt, valóban elég erős...nekem elég lett volna valami light-osabb is. A hatása nagyon jó, szépen áll tőle a haj, de ahogy írtam is, hajmosást igényel estére, mert nagyon rossz fogású lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0