Újdonság: St. Tropez Sunlit skin bronzosító szérum & önbarnító
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
Bangita
Aloe alapú géles arctisztító termálvízzel a feszülően vízhiányos, érzékeny bőr kíméletes tisztítására. Az epidermisz irritálása és kiszárítása nélkül távolítja el a koszt és a smink maradékait, összetevői helyreállítják a bőr természetes pH-értékét. A bőr nem csak kifogástalanul tisztává, de lágyabbá és láthatóan kiegyensúlyozottabbá válik. Az aktív hatóanyagok értékes komplexe arctisztítás közben megerősíti a barriert, tartósan csökkenti a bőrpírt, nyugtatja az irritációkat és pótolja a hiányzó nedvességet.
Még nincs vélemény
Szépségápolási tippjeink
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
A skinimalizmus 2.0 egy olyan friss, könnyed irányzat, amely nem elfedni akar, hanem kiemelni.
A környezettudatos vásárlók joggal várják el, hogy a kozmetikai márkák is felelősséget vállaljanak a bolygónkért – legyen szó az összetevők etikus beszerzéséről, a csomagolások fenntarthatóságáról vagy a gyártási folyamatok környezetbarát megoldásairól.