Ajmal

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek:  körömvirág, narancs, bergamott

Szívjegyek: jázmin, sáfrány, cukor, virágos-fűszeres jegyek

Alapjegyek: borostyán, tölgymoha, pézsma

Ajmal Aristocrat For Her EDP 10/ 5 ml
Ár: 2000 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után posta
Ár: 2300 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt 5ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Milka71

2020. augusztus 23.

A BR 540 Extrait az egyik nagy kedvencem. Azt mondják ez nagyon hasonlít hozzá. 5 ml-t vettem próbaként. Hát nem kellett volna. Ha a Baccarat a Porsche, akkor az Aristocrat a Trabant. 2 fújás után kidobtam.😬

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Seahorse82

2020. március 3.

Aki szereti Hermés Merveilles des elixir illatát, szerintem ezt is fogja. Rajtam egy az egyben ugyanaz. Rajtam semmilyen édes vonal nem jön ki. JPG illatához nem hasonlítanám, az is van nekem, szerintem semmi hasonlóság nincs a két illat között.
Nem is tudok többet hozzáfűzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Nem is tudok többet hozzáfűzni.

Anett0721

2020. február 20.

Egy az egyben, 100%-ban JPG Classique Intense. Legalábbis rajtam nem lehet megkülönböztetni.
Szóval finom, de ezek szerint nem olyan egyedi, mint egy niche illattól várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

bodi.kriszti92

2019. december 19.

Huuuuuh ez nagyon dögös!!!!! Kis fújóst szereztem belőle találomra (köszi Gabi <3 ) és már az üvegben illatolva is szerelem volt elsőre :D Bár első szimatra nagyon fejbevág valamelyik összetevő :'''D szerencsére nem kell sokat várni h ez eltűnjön :) Szóval most nagy a szerelem kettőnk között, ez maga az ERŐ, a CSÁBÍTÁS illata számomra. Mekkora mázli, hogy rátaláltam!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Anticinderella

2019. december 13.

Annyit olvasni minden fórumon a Baccart-ról, meg na szinte már a csapból is ő folyik és hatalmas rajongás övezi, nem ismerem az illatot, így a hasonlóságról nem tudok sajnos nyilatkozni. Burberry Her-t használtam, amit szintén a fent nevezett parfümhöz hasonlítanak, az illatát imádtam, de a tartóssága csapnivaló volt rajtam, így viszonylag hamar megváltunk egymástól. S akkor a lényeg eszméletlenül hasonlít a Burberryre csak sokkal intenzívebb, rajtam gyakorlatilag egész nap még este is jelen van. Abszolút 5 csillag :) Nem tudnám mihez hasonlítani kicsit jódos, cukrozott piros gyümölcsös édesség :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

vikubogyo

2019. december 5.

Számomra jelenleg A PARFÜM!
Ezt viselve igazi nőnek érzem magam. Annyira jól viselkedik az én bőrömön szerencsére. Kolleganőmön éreztem, rajta kevésbbé volt édes, rajtam jobban. Nap végéhez közeledve, mikor én úgy gondolom, hogy frissíteni kellene, mások még mindig érzik. Ruhán duplán olyan tartós.
Mindenki dícséri. Szexi,mégis kifinomult illat. Csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni.
Imádom :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Számomra jelenleg A PARFÜM!
Imádom :D

dandy

2019. július 16.

Up: mégis beszereztem, mert még jobb árban találtam meg, így nem hagyhattam ki :) Szerintem a legjobb BR540 "utánzat", kicsit tarthatna tovább is az illat, de még akkor is jó, ha napközben frissíteni kell! :) mégis megkapja az 5 csillagot.

2019. 06.18.
Olvastam róla, hogy Baccarat-ra hasonlít. Mivel az az első számú kedvencem, de sajnos gyorsan fogy az üvegből, próbálok spórolni vele, így reménykedtem ebben az illatban. 10 ml fújóst sikerült belőle beszerezni és el is használtam mindet az utolsó cseppig. Valóban nagyon finom illat, nagyon hasonlít a Baccarat Rouge-hoz, ez talán kicsit epresebb (pedig nincs is benne) és édesebb is rajtam. Sajnos ugyanazt az érzést nem adja mint a BR. :(, de elfogadtam volna, mivel egyharmad áron lehet hozzájutni...már-már meg is rendeltem, de sajnos a tartóssága csapnivaló, 3-4 óra múlva teljesen eltűnt a bőrömről. Nem vártam 12-24 óra tartósságot, mint a BR540-nél, de mivel egy Ajmal parfümről beszélünk, vártam azért egy 8 órát. :( Marad a gyűjtögetés az újabb üveg eredetire! :) Csak a tartósság miatt adok 4 ⭐-t.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

2019. 06.18.

Torpece

2019. május 21.

Eszméletlen finom, szerintem eddig a legélethűbb Baccarat Rouge hasonmás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

Eszméletlen finom, szerintem eddig a legélethűbb Baccarat Rouge hasonmás.