Ajmal

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Katica13-D, az összetevőket feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   17 800 Ft

Virágos-gyümölcsös női illat, mely 2011-ben jelent meg.

Fejjegyek: citrom, málna

Szívjegyek: narancsvirág, gardénia, jázmin, fűszeres és gyümölcsös jegyek

Alapjegyek: borostyán, pézsma, vanília, fás és púderes jegyek

mikkamakka75

2018. július 6.

Nem az èn tisztem eldönteni, hogy egy parfüm niche kategòria-e vagy sem, de a tèny, hogy az Aurum rajram 90%-ban Lady Million, azèrt önmagàèrt beszèl...
Màlnàs-narancsviràgos harsànysàg, erőszakos, mű ès egy kicsit közönsèges. Rajtam legalàbbis. Lehet, hogy ha illene hozzàm, akkor jobbnak ès kifinomultabbnak (?) èreznèm, de így messziről ordít ròlunk, hogy nem egymàsnak lettünk teremtve.
Nem tartom szörnyűnek, ha màson èreznèm nem zavarna és talàn mèg kellemesnek is tartanàm, de azért ez messze nem az az illat, amiért èrdemes betèrni egy "luxus"parfümèriàba..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

Beatrix123

2018. április 25.

Őszintén? Fogalmam sincs hogy kerültek ezek a niche közé. Pár éve, amikor a Not.no még Ipar..méria volt, 5-6 ezerért kínálták ezeket tucatszámra, Aztán valahogy niche lett és az ára a háromszorosa. Az a fura, hogy azóta lett népszerű. Addig a kutyát nem érdekelték, mert a legtöbb valami menő cucc utánzata. A Sacrifice= Alien, a Rain drops= Coco mademoiselle, a Aurum= Lady Million, a Wisal meg egy teljesen jellegtelen lóti-futi illat. Szóval nem értem. Anno mindegyikből rendeltem mintát, ami elérhető volt, de teljes kiszerelés nem lett a sajátom egyikből sem. A Not.no kínálatából viszont teljesen eltűnt azóta. Nem mondom, hogy rosszak lennének ezek a parfümök, mert jók, csak nem értem mitől lett niche... Az aurum tőlem 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Torpece

2018. március 3.

Kellemes virágillat rajtam, amibe jó ugyan beleszippantani, de egy teljes üveggel biztosan képtelen lennék elhasználni belőle. Kicsit drogériás dezodor hatású, nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Emli70

2018. január 21.

Nálam ő szépen működik. Édes, nagyon édes, fincsi, érdekes. Több mintát rendeltem a szegedi forgalmazótól, ő az egyik illat, ami nagyon tetszett, meg is vettem a nagy kiszerelést. (Sajnos az igazán keleties, füstös, fűszeres illatok nem tetszettek.) Rajtam az Aurum tartós, a hatósugarával sincs baj, többen megdicsérték. A munkám sajnos elég stresszes, és nagyon intenzíven érzem magam körül, amikor egy-egy helyzetben idegesebb vagyok. Viszont ilyenkor megérzem ezt a számomra különleges illatot, és rögtön jobb kedvem lesz. Már megérte!
A doboza is gyönyörű. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

A doboza is gyönyörű. Szeretem.

Vancsi

2018. január 4.

Nem lett kedvenc, uncsi és a tartósságával is bajok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Nem lett kedvenc, uncsi és a tartósságával is bajok vannak.

Timi8

2017. november 1.

"A niche Lady Million." Kétség nem fér hozzá, szinte teljesen ugyanaz az illat. Talán minőségibb, igényesebb megfogalmazása, kevésbé arcbamászòs, kevésbé giccses, kevésbé közönséges kiadása a L.M-nek. Mivel nem kedvencem az sem, (nem is tudok tőle elvonatkoztatni) így az Aurum sem lesz szerelem, viszont akik a Lady Million-t szeretik, bátran vegyék ezt!!! Imádni fogják! Tartòs, nagy szillázsù.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Marcsi66

2017. július 31.

Az Aurum,,,a fiatalságot és a velejáró ragyogást idézi meg ( Neroli szerint ),Az üvegére mint egy szarka,lecsaptam,csoda,és nem bántam meg h rendeltem egy mintácskát ebből is,Én csak a legfrissebb véleményt olvastam el róla,így sikerült meglepnie,,Lady Million parfümre hasonló,de diszkrétebb,és mennyivel szebb így a csillogás, ebben az aranyfényben csupa kellem,és báj,,,,nem uralkodik,csak hódít
Málna és citrom,nem éles nyitással,majd a virágok,,,édes.púderesség normál módon,a gyümölcsöktől egy enyhe fanyarság,végig érezhető
közepesen tartós,ár-érték arány korrekt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

közepesen tartós,ár-érték arány korrekt

narcissus

2017. április 4.

Örökös niche-darabom. Rajongásig imádom, mert minden benne van, amit egy komoly parfümtől elvárok: sejtelmes, púderes, de érezni benne a gyümölcsöket, elsősorban is a málnát, aztán a virágok dominálnak: gardénia, jázmin, majd a telt, testes, finoman fűszeres, vaníliás, és a púder az, ami végül hosszasan megmarad a bőrömön. Gyönyörű illet, igazi ritkaság - imádom az arab parfümök rejtelmes leheletét... Valami csoda az Aurum!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

Pamador

2017. január 30.

Számomra jelentéktelen. Többször szagoltam, fújtam magamra, de valahogy még megjegyezni se tudtam. Majd lett egy mintám, ismét próbálgattam. De rájöttem, hogy érzek benne egy kis kocsma mellékszagot. Hát... Nem... Akartam szeretni, de nem tudom és már nem is akarom... egy csillagot azért érdemel, mert az üvege gyönyörű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 30.

biusjj

2017. január 16.

Miután kiderült, hogy Szegeden is lehet kapni egyből szaladtam és illatoltam meg amit csak lehetett! Szerintem hasonlít a Lady Millionra, amit én spec imádok és használok is. Tartós 5-6 óra bőrön, ruhán persze több. Finom, nagyon elegáns és puha illat, kifinomultabb mint a Million, de az a vonal.Az üvege tényleg nagyon szép, "luxus" érzetet ad. Igazából, ha valaki ismeri a Lady Million-t képzelje el azt, egy csipetnyi kifinomultsággal. Így tudom csak jellemezni. Az ára is nagyon baráti, főleg, hogy niche illatról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Lásd denaturált alkohol.