Ajmal

Ár:   26 580 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. március 13.

Ár:   26 580 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: rózsa, fűszeres jegyek, fás jegyek, szantálfa, agarfa, sáfrány, kardamom

Torpece

2019. április 17.

Nagyon-nagyon tartós és tömény illat, masszívan oud tehát akinél nem nyerő ez az összetevő szerintem messze kerülje. Az az igazság kell alkalom és bátorság is a viseléséhez, nem holmi irodába használható hétköznapi illat. Nekem igazából inkább férfi illatnak illene jobban, valahogy nem tudom elképzelni női illatnak tartósan. Elég sokáig tartogattam egy üveges példányt belőle, ami mondjuk leginkább a küldője miatt volt féltve őrzött példány nálam...csodás a csomagolása is, de megvenni vakon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 17.