Ajmal

Ár:   58 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yudiger, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   58 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Ajmal ’W’ azaz fás (Woody) sorozata egy különleges fás alapon kínál többrétegű, fantasztikusan gazdag, férfias hatású illatokat. A W széria a modern arab parfümkészítés csúcstermékeit képviseli.

A Hatkora egy fél-vad citrusféle, melynek fantasztikus illata a gyümölcs zamatos héjából ered. A Hatkora Wood egyedi olaját az Ajmal a kitűnő minőségű asszámi, mizorami és manipuri vadcitromból nyeri. A szívben található gyömbér, sáfrány és levendula további fűszerességet ad, míg az alapban főként a krémes szantálfa dominál.

Ajmal Hatkora Wood fújósok
Ár: 2.300 Ft/5 ml , 4.000 Ft/10 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként
biusjj

2019. március 12.

Jajjj a legfinomabb illat a világon, annyira egyedi és különleges! Friss, zöld, fás jegyek, viszont rajtam egyáltalán nem férfias. Uniszex illat. 1000 közül is felismerném, hihetetlenül tartós, a kabátomon több mint 1 hétig fent volt, és kísért mindenhová! Nem erőszakos, füstös vagy kirívó illat. Nagyon kifinomult, rajtam nőies. Számomra hoz egyfajta luxus érzést, ha ezt viselem. Imádom. A neroli oldalán férfinek írják, viszont a fragrantican uniszex. Én Szegeden találkoztam vele, egy kis parfümériában, ahol Ajmal és Al Haramain illatok vannak. Sose fújtam volna magamra, papíron teljesen más. De szerencsére felkerült bőrre, azóta igaz szerelem. Igazi niche számomra. Összegezve : hihetetlenül tartós, intenzív illat, 1000 közül is felismerném, nagyon egyedi. Kellemes, rajtam jól működik nőies és egyedi. Friss, fás mégis fűszeres. Minden évszakban el tudom képzelni. Az üveg baromi nagy és nehéz,de nem kell táskába dobni ugyanis annyira tartós, hogy nem igényel frissítést. Érdemes kipróbálni, főleg azoknak akik szeretik a különleges illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol