Ajmal

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. november 6.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2007

Fej - vizi tónusok, jázmin

Szív - narancsfa virága, vanília

Alap - pézsma, ámbra

Ajmal Sacrifice for Her minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: kb. 1 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

kvin

2018. július 4.

Nos, kérem, ez Alien, csak eggyel jobb kiadásban.
Az Alien mindösze 3(!) illatjegyből áll - jázmin-borostyán-fás jegyek -, mégis elképesztően népszerű parfüm.
Ez az Ajmal szintén jázminra épül, de ámbra van benne, vizes jegyek, pézsma és fehér virág. Alapillatában teljesen hasonló, de nekem a pézsmás és plusz fehérvirágos puhasága miatt jobban bejön. Nem annyira szúrós, erőteljes mint az Alien, hanem annak kifinomultabb változata.
Total Maximus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Nos, kérem, ez Alien, csak eggyel jobb kiadásban.
Total Maximus.

Torpece

2018. január 29.

Amikor először megszagoltam vegyes érzésekkel voltam felé. Erős, tartós illata van, nem mondanám kellemetlennek, de az a fajta illat amit azért nem bírnék viselni magamon egész nap. És nagyon ismerős volt valahonnan....aztán ahogy utánaolvastam itt beugrott. Valóban Alien hasonmás. Sajnos azt az illatot nagyon nem szeretem, így ez a Sacrifice sem lesz barátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Emli70

2018. január 12.

Tegnap érkezett a minta. Fürdés után fújtam a csuklómra, nagyon erőteljes, ugyanakkor isteni finom illat, reggel még mindig éreztem magamon. Új szerelem. Ma reggel ismét felkerült rám három fújás. Függő leszek..
Most a munkahelyen már ketten kérdezték, hogy mi ez a csoda, és hogy ismerős nekik ez az illat valahonnan, és hogy nagyon jó. Rendelem a nagy üveget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

svivko

2017. május 12.

Szerencsére én nem vagyok Alien bűvöletben, és nem is igazán ismerem a jelentéget, persze az illattal már találkoztam. Rendelés mellé kaptam ajándékként ebből 2-3 ml mintát.
Két alkalommal használtam el, ami nálam elég gyorsnak mondható. Minden illat nagyon könnyen lekopik a bőrömről, de ennél a parfümnél már bontásnál érezhető, hogy nem az a vehemens, szeszes, tömény illatról van szó, így bátran használgattam.
Kellemes, krémes, bőrközeli illat, közepes-kis hatósugárral, ez bőrtől függ. Ebben a tavaszi melegben kellemes, és 5 órán át biztosan felfedezhető még a viselőjének is.
Nagyon mosolyogtam, amikor megláttam, hogy lila az eredeti csomagolás, hiszen én a lila illatok imádója vagyok, általában mindent szeretek, ami ilyen színű üvegben kap helyet, de még nem találtam olyan lilaságot, amit utáltam volna. Ez az infó hátha valakinek mond valamit. :)

Kellemes, jó, irodai illatnak kifejezetten ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Kellemes, jó, irodai illatnak kifejezetten ajánlott.

biusjj

2017. január 16.

Valóban az Alienre hasonlít, amit én személy szerint annyira nem szeretek. A tartóssága jó, rajtam 5 óra után érezhető bőrön, hatósugara közepes. Az üvege visszafogott, szép. Különösebb jellemzést nem tudok róla írni, mert egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni az Alientől. Aki azt szereti vagy a hasonló illatokat az biztos megtalálja a számítását ebben is. Az ára pedig kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

cirmicica

2014. november 27.

Hasonlít Thierry Mugler Alienjére, talán inkább EDT-re, mert nem olyan erős, mint a parfüm. Nekem tetszik, de nem annyira érzem erősnek, mint azt külföldi oldalakon tapasztalták. Ennek ellenére nem rossz, főleg nem ezért az árért, ami az Aliennek töredéke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.