Ajmal

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatösszetevők: frézia, édes narancs, alma, exotikus gyümölcsök,  vanília, pézsma, cédrus, szantálfa

Ajmal Shadow Amor Pour Femme 10, 5 ml
Ár: 2400/10 ml, 1200/5 ml + Foxpost , Eladó: t_lindus
Állapot: frissen átfújva, Helyszín: Budapest X. kerület, fizetés: személyes átvétel, Foxpost
EGY SZOKNYA EGY NADRÁG Ajmal Shadow Amor Pour Femme+Shadow Grey
Ár: 2200+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 2 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Judittttt

2019. szeptember 16.

Egy kedves krémmániás,t_lindus nyomán jutottam egy 10 milishez, akit csakis ajánlani tudok, ha szeretnétek kipróbálni! :) (sajnos neki nem tudok véleményt írni, mert nem ütöttem ugye le, de úgy éreztem, megérdemli, hogy ajánljam itt lealább, mert nagyon jól ment minden)
Így ki tudtam próbálni, mielőtt vettem volna ilyet, és ennek nagyon örülök.

Mivel ez egy keleties parfüm ugye, én sokkal keletiesebbre számítottam, vagy legalábbis valami keletiesebb, fűszeresebb illatra. Szantált alig érzem benne, rendkívül gyümölcsös és virágos. Igazából egy abszolút kellemes illat, de a sok szuperlasszívumos vélemény miatt én többet vártam. Azt kell mondjam, hogy számomra semmi különleges nincs benne. Egy olyan édes, virágos parfüm - és abból abszolút a jobb fajta - ami bármelyik drogária polcán ott ülhetne. Kellemes, nem szúrós, semmi rossz nincs benne,de számomra jellegtelen illat. Nem fogom megvásárolni nagy kiszerelésben, munkanapokon, meg olyan napokon fújom el, amikor semmi extra nincs.

Amúgy télre is és nyárra is el tudom képzelni, inkább télre való nekem, mert kicsit olyan fajta édes, ami nyáron gejl-nek hat, télen viszont olyan körülölelős jellegű. Nincs túl nagy hatósugara, és nem olyan tartós rajtam, reggel befújom és pár órát tart ki. Nem érezték meg és nem dícsérték meg rajtam, mint sok mást. Senkinek sem árt, nem rossz, nem büdös, de semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Így ki tudtam próbálni, mielőtt vettem volna ilyet, és ennek nagyon örülök.

bodi.kriszti92

2019. szeptember 10.

jaj én ezt nagyon szeretem ♥️ találomra választottam és nagyon betalált! :) nagyon finom kis nőies illat, marha jó kedve lesz tőle az ember (már ugye akinek tetszik) :D újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Bigris

2019. február 9.

Édes almás, kicsit trópusi gyümölcskoktél. Nem rossz, de nem biztos, hogy az én illatom lesz. Az üvegéből kiindulva én valami "piros illatot" vártam, ez nem az. A Shine viszont az. Gránátalmás-epres, fűszeres, púderes gyönyör. Én ebbe a gyönyörű, vörös palackba a Shine-t töltöttem volna, az aranyba pedig mehetett volna a Shadow Amour. Dehát ez az én egyéni szoc. problémám. Aki szereti az almás illatokat, annak bejöhet. Erős, tömény illat. Szerintem tartós is. Még tesztelgetem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

Andyca

2019. január 21.

Édes, krémes,virágos, lágy, csíkhúzós, egyedi, feltűnő, különleges, nőies illat 😍 Imádom és mindig kell nekem! Tavasszal és ősszel a legszebb, nyáron krémesen virágos 💜
Nem lehet nem szeretni 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 21.

Nem lehet nem szeretni 😉

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. június 30.

isteni finom ,rajtam még csak nem is édes, különleges, vonzó, érdekes , van több fújosom de mióta ő van csak ő kell napok óta ......mi lesz ha elfogy?
06.29. tegnap ismét ebben pompáztam és ismét csak azt tudom mondani h nagyon finom egész nap érzem magamon és nekem ez az ami csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 30.

Flami

2017. április 28.

Nekem is tetszik!
Szerintem nagyon édes, gyümölcsös és erős, tartós, nőies/csajos. Aki szereti az édes dolgokat, annak valószínűleg be fog jönni.
Illik hozzá a piros üveg, mert ez egy vörös illat!! :)
Ha már párhuzam, akkor nálam hajaz a La Perla Divinára egy kicsit.
Este fújtam hajra és reggel is éreztem. Aztán reggel is fújtam még és jelenleg is lebeg körülöttem.
Dícséretet egyelőre nem zsebeltem be, de nem baj, finom!
Feldobja ezt a szomorú, esős napot. Ezért 4/5 helyett 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

Nekem is tetszik!
Illik hozzá a piros üveg, mert ez egy vörös illat!! :)
Ha már párhuzam, akkor nálam hajaz a La Perla Divinára egy kicsit.
Dícséretet egyelőre nem zsebeltem be, de nem baj, finom!
Feldobja ezt a szomorú, esős napot. Ezért 4/5 helyett 5 csillag.

Kicsivero

(!)
2017. február 21.

A szerelem illata :)
A mai nap folyamán csak 4 ember kerdezte meg mi ez a finom illat..és megjegyzem nem rögtön kifújás utan!Iszonyat tartós...eleinte kicsit narancsos,halvanyan citrusos ...aztán krémes meleg ,nagyon nőies nagyvad! Nem tucat...nem szokvanyos...egyedi parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

A szerelem illata :)

biusjj

2017. január 17.

A legkedvencebb Ajmal illatom. A tesztelések közül ő nyert, így szerintem őt szerzem be teljes kiszerelésben. Nagyon tartós, tegnap kora délután került felfújásra és este 8-kor még simán éreztem fürdés után is!! A kabátomon most is intenzíven érzem, sőt mikor felvettem a bőröm ismét átvette az illatot és masszívan illatozok tőle. (juhuuu) Kifújáskor finom könnyed gyümölcsös, pici narancsos, friss illat, majd ahogy telik az idő egyre jobban érződik benne az egzotikus gyümölcsös vonal és a vanília, majd pedig átmegy puha virágos fás illattá. Rajtam hasonlít a Versace Crystal Noir-ra, ami az egyik kedvenc illatom, és ennek kifejezetten örülök. Sőt, olyannyira hasonlít, hogy a család megkérdezte: jajjj már megint ezt vetted? (igen.... ők nem szeretik valamiért...) De megnyugtattam őket, hogy nem, nem vettem meg azt, majd egy másikat fogok, aminek olyan illata van. Hihetetlenül tartós, hatósugara közepes, nem ver arcon, ebben az időben csak körülölel és veled van egész nap.
Akinek tetszik a versace, de zavarja a benne lévő kókuszosság, annak érdemes kipróbálni, mert ebben nincs ott az erős kókusz illat, mégis arra hasonlít a füstössége, puhasága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.