Alba Botanica

Ár:   2000-2300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   113 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 23.

Ár:   2000-2300 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pórustisztitó hatása az ananász és a papaja kivonatban rejlik. Gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a ragyagó bőrért. E vitaminnal, aloe verával és jojobával a simaságért és a hidratálásért.

Ananász illattal

Parabén, phthalates, szódium, szulfát és mesterséges szinezék mentes.

Nem tesztelnek állatokon, 100% vegán

Ildie

2015. február 13.

Elsőre, az állaga nem túl sűrű, a Cliniqueshez voltam szokva, az nagyon sűrű, ez meg olyan méz állagú kb, szerencsére nem nyomtam ki belőle sokat. Ananász illatú határozottan, nem szoktam az illatokra rákattanni, mert a hatás a lényeg, az illat mellékes, de ennek valami szuper illata van, a márka többi tagjával együtt. A kis golyócskák nem olvadósak, lehet őket akár jó sokáig dörgizni. Picik a golyók, nem bántanak, nem karcolnak, viszont a szempillák közül jól ki kell mosni. (műszempillásoknak ezt sem ajánlom) Most, hogy néha bőrgyógyászali mennyiségben hámlik az orrom és környéke elkel a segítség és jól teljesít, szokott néha maradni hámocska az orrpiercingem körül, de a hidratáló krémtől nem látszik, meg azért csodát nem tud tenni, csak ahhoz közelit. Kicsit hiányzik a jól megszokott mentol, és durva radírozás, de az sem tesz jót a bőrnek, ha a Cliniquet használom minden nap. Ezt szerintem simán lehet minden nap használni, nem annyira erős, de van benne erő.
Viszont hagy maga után egy kis fura érzést, nem az a tipikus zsíros érzés, de fura. A Lancome Mousse habos lemosót ígyis úgyis szoktam használni utána, ami megszűnteti teljesen, így nem gáz, de talán zsíros börűeknek annyira nem az igazi. (Bár a Cliniquesen kívűl nem találtam másik nem zsíros radírt, de miután megtaláltam nem is kerestem)
Az Alba Botanica kezd belemászni a szívembe, és teljesen mellékesen olyan jó a vidám színű flakonra ránézni, amik ahogy elnéztem a termékeket kíváloak praktikusság szempontjából.
Bele is mászott a szívembe, és még sok sok mindent ki kell próbálnom tőlük.
Isteni az illata, tudom, nem ez a lényeg, de isteni, frissítő, ... minden ami jó.
Kicsit zsíros, ezért zsíros bőrre nem az igazi, mondjuk én a kombinált bőrőmet utána megmosom még mással, így egyáltalán nem zavar.
Jó nagy adag van a tubusban, biztosan elég lesz sokáig.
Vidámság van :))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Bele is mászott a szívembe, és még sok sok mindent ki kell próbálnom tőlük.
Jó nagy adag van a tubusban, biztosan elég lesz sokáig.
Vidámság van :))))))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2