Alberto Balsam

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Minden hajtípusra.

Nannochan

Korcsoport: < 18
2016. július 30.

A megjegyzések alapján elég középkategóriás terméknek látszik. És azt kell, hogy mondjam, tényleg így van, persze azoknak, akik a termék előtt vagy után fodrász kellékeket használtak. Egy sima, nagyon jó illatú balzsamról van szó. Az illatát nem te, hanem a környezetetben lévők érzik, és a 3. 4. mosás utáni napon. Nagyon szerettem, hogy folyékony volt, nekem sose jöttek be a hajpakolások, a folyékonyat gyorsabban, és könnyebben tudtam használni. Igazából annak ajánlom, aki nem vár el semmi csodát, és egy átlagos hajbalzsamot szeretne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 30.

jane79

2015. szeptember 20.

Az illata miatt vettem meg. Nem vártam tőle sokat,mert kb. 700ft-rt 400ml nagyon baráti ár. Nem lesz tőle hiperfényes a hajam, ez egy átlagos balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

szivecske

2014. október 24.

Nyáron használtam egy ideig, az illata volt számomra az egyetlen pozitivuma, nem sokat használt, mint balzsam, mert ugyanolyan kócos maradt a hajam utána, mintha csak egy sima samponnal mostam volna. Nem bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Nussh

2014. május 26.

Megvettem, mert fogyóban volt a lattém, és tudtam, hogy egy darabig még nem fogok eljutni fodrászkellékesbe utánpótlásért. Nem volt drága a 400 mili (bár én is tecsóban vettem ~700 Ft-ért, viszont most a kommentek között olvasom, hogy van, ahol csak 250... :\ ), és az illatát is imádom, plusz mit tagadjam, a szöveg a flakonon nagyon tetszett, úgyhogy jött velem haza. Illata használat után nem érződik sajnos a hajamon, tényleg nagyon folyós, és a flakon sem túl jó kialakítású, úgyhogy ha nem vigyázok, és kicsit erősebben nyomom meg, akkor köpköd mindenfelé. Hatása átlagos, nem lett tőle olyan fényes a hajam, mint amit az elődjétől megszoktam (és az azóta megvásárolt Kallos Keratinos pakolásától), de puha, könnyen kifésülhető. Csak a hajam végére kenem, így nem zsírosít. Elhasználom az illata miatt, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Kimi

2013. szeptember 7.

Kellemes az illata, a hajam puha és könnyen kifésülhető lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Kellemes az illata, a hajam puha és könnyen kifésülhető lett.

heno

2013. szeptember 1.

Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de nagyon jó véleményem van róla. A sampon párjával használom, így nagyon fincsi illata van, puhává varázsolja a hajam, és mintha egyenesítené is, a hosszát kicsit elnehezíti, de nekem ez tökéletes, mivel nagyon szálló, hullámos hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Twilight

2013. augusztus 29.

Az összetevők miatt vettem meg én is, de hatása semmi nem volt, még kicsit szárított is a hajamon. Az illata tetszik, az állaga folyós... Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

cioccolata

2013. július 18.

Jó illata volt, de sajnos nem hidratálta a száraz hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Jó illata volt, de sajnos nem hidratálta a száraz hajam. :(

Mandi

2013. március 26.

A gránátalmásat használom, nagyon finom illata van és tényleg tartós. Az állaga engem az epres pudingra hasonlít. Azt viszont felháborítónak tartom hogy Magyarországon 700 Ft felett árulják, az egyébként 1 euróba kerülő balzsamot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

agi.greendaygirl

2013. január 10.

az összetevő listán előkelő helyen szereplő kókuszolaj miatt vettem meg. Nagyon megörültem amikor láttam hogy 700 ft és 400 ml, meg hogy hát kókuszolaj meg panthenol! aztamindenit :D
jó kis balzsam, tetszik az illata, bár még felkenéskor nem mert akkor eléggé vegyszeres mű illata van, de érdekes, hogy volt már rá többször példa, hogy a következő mosásig érződött a kókuszillat a hajvégeimen :D
Jól puhítja a hajat, de kb. ennyi, és azért jó ha egy 5 percig rajta van a hajon, szóval pakolásként szerintem jobban működik.
Viszont a nagy mennyiség csalóka, mert eléggé híg és emiatt ugyanolyan tempóban fog elfogyni mint egy 250 ml-es balzsam...
nagy reményeket fűztem ehhez a kókuszolaj dologhoz, de úgy vettem észre, hogy nem sokat adott a hajamnak
úgy jöttem ide, hogy 5öst adok, de most hogy ezt így leírtam összegezve, már csak 4esnek érzem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2