Alberto Balsam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Normáls és száraz hajra.

Leacska

2016. március 5.

tescoban akartam venni egy sampont és nagyon nem jönnek be a gliss kur, elseve stb. samponok, ezt a márkát még nem láttam sehol, megszaglásztam, megtetszett és jött is velem. Nem volt időm előtte megnézni KM-n, hogy miket írtatok róla, de nem csalódtam benne. Olyan selymes lesz a hajam tőle és fényes, az illata is sokáig érződik, engem egy málnás gyereksamponomra emlékeztet régről :) balzsamjával együtt használom, az is nagyon jó, csak úgy suhan a fésű a hajamon, és még az áruk is jó!
Megkapják az 5 csillagot mindketten

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Megkapják az 5 csillagot mindketten

Tigercat_haters

2016. január 31.

Az illata finom,viszont nekem szörnyen szárította a hajamat:(Kb a flakon feléig még van belőle,de tényleg borzalmas lesz tőle a hajam,nem tudom mire használjam el..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

peto.kittus

2015. szeptember 26.

Isteni az illata, szépen tisztít de az amúgy is vékony szálú hajam az égnek áll utána tőle. Miután megszáradt a hajam az istennek nem lehet utána szépen összefogni.. szál mindenfele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

linduci

2014. december 31.

Gubancolodo a hajam szárazon és nedvesen is, ezen ez nem segített. Viszont az ára jó, kevés kell belőle, jól tisztít és habzik, jó az illata. Amiért külön jó pontot kap, hogy miután hajat mosok, párom , mindig mondja, h " jó a hajad" , ami pasinyelvrol lefordítva igencsak sokrétű dicséretet jelent :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 31.

jamaica.kl

2014. december 3.

Az illata nekem nagyon tetszik, de nem a málna illat intenzív. Jól habzik és tisztít. Kondícionáló nélkül viszont nem használnám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

nagyrenii

2014. október 18.

Először a csomagolása fogott meg, amiatt vettem meg, az illata is tetszett. Jól tisztítja a hajat és nem kell belőle túl sok, mert jól habzik. Először a málnásat próbáltam ki, mert száraz a hajam, ezen sajnos nem vettem észre, hogy segített volna. A többi illatban is kipróbáltam és használom is váltogatva őket már kb 1 éve. Sajnos eléggé megnehezíti a kifésülhetőséget. Eddig nem volt vele gondom és nem is tudom, hogy ennek a samponnak a hibája e, de mostanában elég száraz lett a fejbőröm és nagyon hullik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Eddig egész jól bevált, málna illatút választottam - ez tetszett meg legjobban a boltban. Jó illata van, kevés elég belőle, jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

eszti012

2014. április 25.

Tisztít rendesen, de szárít is. Akinek száraz, esetleg gubancolódó a haja, annak ez nem lesz jó, mert nagyon összetapadnak a hajszálak :/ Kár, mert az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

MissSz*

2014. március 24.

Eddig nem volt dolgom ezzel a samponnal,Tescobol rendeltem idő hiányában,mert a többi ott kapható márkából már elegem van. Olcsó,1000 Ft alatt kapható. Az illata nagyon jó,finom,de nem tolakodó. Nekem nem egyértelműen málna illat jött át,ezért megfordítottam,és ott láttam,hogy kamilla-és borókakivonatot tartalmaz,ez maximálisan érezhető. Első hajmosás alkalmával a hátközépig érő hajamra egy maréknyival öntöttem,de hamar rá kellett jönnöm,hogy ez a sampon nem olyan,mint a legtöbb drogériában kapható márka. Nagyon sűrű,kemény habja van,és iszonyatosan finom illata. Aztán szárításkor majdnem megőrültem,mert úgy éreztem,ultra száraz lett a hajam. Viszont miután megszáradt,minden negatív érzésem elmúlt. Imádom ezt a sampont,jó tartásúvá,fényessé varázsolta a hajam,az illata napokig tart,pedig először direkt csak a sampont próbáltam ki,hogy önmagában mire képes. Kedvenc lett. Akinek nem túl problémás a haja,de szüksége van egy kis fényre,frissességre és puhaságra,annak nagyon ajánlom! Ja,és nincs benne szilikon,ezért nem zsírosodik vissza a haj 3 nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Moncica

2014. március 8.

Balzsamjaval egyutt hihetetlen jol vizsgazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Balzsamjaval egyutt hihetetlen jol vizsgazott.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.

Piros pigment. (Acid Red 1)