Alberto Balsam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jenni0513, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Evelin123

2017. február 17.

Nekem az égvilágon semmit nem csinált a hajammal. Az illata sem tetszik. Pedig próbáltam azt is, hogy nagyon sokat tettem belőle a hajamra, hátha lesz valami hatás.Nagy kiszerelés van itthon, majdnem tele, de ki is dobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Zsinus

2015. október 18.

Nagyon szeretem! Simává és puhává teszi a hajat, kifésülésnél egyáltalán nem tépi a fésű, ha ezt használom, pedig mindig szokta. Elég erős illata van, szóval aki érzékeny erre, az szimatolja meg az üzletben, de nekem igazából azzal sincs problémám, mert eléggé friss illat. Ár-érték arányban (meg úgy amúgy is) szuper kondícionáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

wifey

2015. május 11.

Meglehetősen furcsa az illata, de én nagyon hamar megszerettem. Kevés is elég belőle ahhoz, hogy sima és puha legyen a hajam. Összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Vitaminok: Panthenol

Nem szabványos INCI név. Jelentése vizes-alga kivonat. Lásd alga kivonat.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2