Best of Beauty 2019

Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Müller, DM

Illóolaj-keverék eukaliptuszból és borsmentából, mely felfrissít és növeli a koncetrációs képességet.

Kiszerelés: 10 ml

Maniac

2012. június 21.

én viszonylag sokáig éreztem magamon, először túl erősnek találtam az illatát, még legyezve is, de a bőrömön később kellemessé változott. azt hiszem 3-féle illatban kapható, ez a legkellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 21.

cirmok

2012. április 29.

nagyon jó ötlet, szép csomagolás. az illata az elején tényleg frissítő, de rajtam egy órával később váratlanul teljesen férfiassá változott. alig győztem megmagyarázni a férjemnek, hogy kerül rám egy számára ismeretlen férfi illata.... :-) úgyhogy inkább nekiadtam, ő néha használgatja, ha eszébe jut.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.