Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

orsipanka

2017. október 11.

Szaunázni nem szoktam, még karácsonyra kaptam valakitől. Eddig csak tusfürdőként használtam, nagyon jó illata van, télre tökéletes, öröm vele fürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Shelly

2015. július 8.

Imádom! Mindig kell lennie itthon ebből és a testradírjából, mennyei az illata és felüdülés vele tusolni, ha megyek wellnessezni ők is mindig velem tartanak. Samponként csak egyszer próbáltam, nem volt semmi extra,tette a dolgát. Az Aldo Vandini termékek többsége nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

uaim

2011. március 10.

Szóval kezdeném azzal, hogy nem járok szaunázni, de mindig is zavart hogy nem tudok az egyik kedvenc termékcsaládomból hajápoló készítményt beszerezni, ezért vettem meg. Nagyon jó sampon és tusfürdő, jól tisztít, hidratál is, nem zsírosít, nagyon kellemes érzés, szeretem:) Egyetlen gondom vele hogy kicsit folyós, és amikor nyomom megy jobbra balra, bizonyára praktikusabb tubust kaphatott volna, de elnézem nekik mert nagyon szeretem a termékeiket. Annyi még hogy nincs teletömve százféle alapanyaggal, csak a legszükségesebbek vannak benne és növényi összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 10.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT