Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók

Darky

2019. július 5.

Számomra ez az illat mesés. Bárcsak elmondhatnám ezt a hatásáról is, mert, hogy az olyan középszerű, semmi több... Mégis mindig újravettem (bár a környékem drogériáiban már egyre kevésbé találkozom vele sajnos...), vagy ajándékba kaptam. Bár szívesebben használnék ilyen illatú testpermetet, de meg kell jegyeznem, hogy a számomra ideális testápoló meg nem szokott naphosszat illatozni, tehát az illatélményért - ugyanis a sok mű vanília mellett ez valóban élmény számomra - nincs szívem pontot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

m_maya

2018. január 22.

Nagyon jó puhává, selymessé teszi a bőrt. Egyből érződik a hatása, szuper testápoló. Ami miatt levonok egy pontot az az, hogy nagyon erős, émelyítő illata van. De ettől függetlenül szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Edina313

2017. január 1.

Ez a testápoló az én bőrömre tökéletes. Nagyon édes az illata, és olyan tartós, mint egy parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Vicamici

2017. január 1.

A másik kedvencem a Vandini testápolók közül. Aki kedveli az édes, vaníliás illatokat, annak ez maga a tökély. Én nagyon szeretem. Könnyedén beszívódik és kellemes tapintású, puha lesz tőle a bőröm. Extrémen száraz bőrre nem ajánlom, csak normál, vagy kicsit szárazra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

BlackLion

2016. január 12.

Édes, szinte már túl édes illata van. Régen használtam, akkor vettem meg mikor kivonult a Dm polcairól. Azóta csak Müllerben találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

TBeszter

2015. február 21.

Most kezdtem el a második tubust használni és nagyon szeretem. Minden este bekenem magam fürdés után, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és finom puhává varázsolja a bőröm. Nagyon finom illata van, télen szeretem az ilyen édeskés, vaníliás, "bekuckózós" illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

bokros

2015. február 4.

Már második tubussal használom el és egyszerűen imádom! Kicsit émelyítő az illata, bár ennek ellenére anno még az illata miatt vettem meg és nem is bántam meg, mert nagyon tartósan megmarad rajtam. A testápoló maga egy könnyen beszívódó formula, amely megfelelően hidratál és pihe-puha lesz tőle a bőröm. A márka több testápolóját is próbáltam már és a Vandini névhez hűen ebben sem kellett csalódnom. Számomra minden szempontból egy tökéletes testápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

tsix03

2014. február 4.

Isteni illata van, sokáig érezni lehet, puha lesz tőle a bőröm, gyorsan felszívódik, egyszerűen imádom, ajándékba kaptam, de ha elfogy, akkor meg fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Adél Zsanna

2013. december 11.

Ez a testápoló is istenien finom, picit nehezebb mint az olivás, gránátalmás, de édes, cukros, összebújós, egzotikus illat! Bódító ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Rencsike02

2013. július 10.

Nagyon jó testápló!Isteni az illata,de sajnos az én bőrömnek kevés.Normál,vagy száraz bőrre való,nagyon szárazra nem ajánlom,mert nem hidratálja eléggé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak