Best of Beauty 2019

Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annna, Módosítva: 2013. március 5.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Fürdőtermékek

galagonyanya

2014. április 26.

Dm-es kiárusításon futottunk össze, és nemrég elkezdtem használni. Ez egy zöld színű, zselé állagú tusoló, az illata édes-zöld, és nem szárítja a bőrömet. Jól habzik, kicsit zuhanyozás után is megmarad az illata. Teljes áron nem venném meg, de akcióban jó üzlet, megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Adél Zsanna

2013. december 11.

Megvettük az összes szettet Húsvét előtt a Dmben! 1 tusi és egy testápoló volt a szép kis csomagokban! Aldo Vandini mégis csak Aldo Vandini! Úgy voltunk vele, hogy ezt még én is biztos, hogy tudom majd használni!
Az illata ISTENI mi tagadás ennek is és a vaníliásnak is , de az ekcémámat kihozták a benne lévő maró anyagok..
Nagy ritkán megfürdök velük 1-2 alkalommal de utána kenhetem is a két ujjam tetejét Advantannal...
Anyukámnak semmi baja nem volt tőle, engem sem szárított ki, csak hát a kemikáliák..4* a sok kemikália miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Zöld színanyag.