Aldo Vandini

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók

vkata96

2019. május 11.

Fantasztikus illatú testápoló, nem is emlékszem mikor voltam ennyire elájulva utoljára egy testápoló illatától :D Az állaga nem túl sűrű és nem is túl híg, pont az ilyen krémeket szeretem. Gyorsan beszívódik, de az illatát sokáig tartja. Az összetevői nem a legszebbek, de az illata miatt ettől eltekintek. Szerencsére nincs érzékeny bőrőm :D Biztos fogok még venni ilyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

kishefy

2018. július 25.

Imádom!!! Kellemes illata van, gyorsan beszívódik, és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Imádom!!! Kellemes illata van, gyorsan beszívódik, és jól hidratál.

bernyoke

2017. október 11.

Ajándékba kaptam a tusfürdővel együtt. Nagyon szeretem, hamar beszívódik, finom az illata, nem nehéz állagú, inkább olyan könnyed, tejes. Inkább különleges alkalmakkor használom, sokáig érződik. Lágy, nagyon lányos-elegáns illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Ardanky

2017. június 14.

Barátnőmtől kaptam. Tényleg hamar beszívódik. Nincs utána ragacsos érzet. Ezt az illatot lehet nem vettem volna meg,de szerencsére a bőrömön jól ki jön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Lilium

2017. május 14.

Az állaga tényleg híg, emiatt elképesztően kevéssel be tudom kenni a kívánt bőrfelületet. A hidratáló képességére sincs panasz, 2-3 percen belül be is ivódik, utána meg a szárazság hosszú időre el is tűnik. Az illata nem nehéz, hanem finom, kellemes, nekem messze ő a tavaszi favorit. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Cathi

2016. június 25.

Nem tetszik az illata, kicsit olyan öreglányos. Elég folyós, viszont mintha màsnap is kicsit ragadna töle a böröm, viszont elêg puhávà teszi a bört.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 25.

pindakaas

2015. november 6.

Szerintem nagyon jó hidratáló krém, folyós, tehát könnyű felvinni, nagyon hamar beszívódik, mégis olyan érzés utána, mintha egy nehéz testápolót felvittem volna. Az illatát meg imádom, olyan kis nőies :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Rure90

2015. április 21.

Nagyon tetszik az illata, és elég jól hidratálja a száraz bőrömet. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Sajnos a barátomnak nem jön be az illata, de hát nem is neki vettem:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Alvero

2014. július 29.

Jól hidratál és isteni az illata! Imádom, hogy még órák múlva is érzem magamon. Tényleg jó lenne egy hasonló illatú parfüm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Maniac

2014. március 5.

Kaptam a tusival együtt. Nagyon-nagyon folyékony, szinte tej állagú. Ettől függetlenül, csodálkozom is mennyire jól hidratál, bár a tusfürdőim sem szárítanak (télen erre odafigyelek), más testápolót már újra kellett volna kenni. Szerintem különleges, nőies illata van, csak akkor használom ezt a párost, ha megyek valahová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.