Aldo Vandini

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók

Könnyű, virágos, fás illatú testápoló

24 órás hidratáltságot nyújt a bőrnek.

Kiszerelés: 200 ml

nszolnoki

2017. május 9.

Többször vásároltam már Vandini testvajat.. Ennek nagyon finom, nőies illata van, sokáig megmarad de nagyon diszkréten. Legtöbbször a lábamon használom. Sűrű, tényleg érzem, hogy hidratál. Inkább beszívódik a bőrbe és nem pedig megszárad (rámszárad), mint a vizes ápolótejek. Nálam évszaktól független krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

dpreni

2016. május 1.

A granatalmas olivasat veszem evek ota, de gondoltam kiprobalok egy masikat es erre esett a valasztas, es hat nem nyultam melle, szuper kis krem ez is. Olyan konnyed mint a tarsa, gyorsan beszivodik, es nagyon taplalo. Pihe-puha lesz a borom :) es remek az illata ennek is! ujravevos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

2015. július 20.

A kézkrém illata vett le a lábamról először, valami isteni finom, könnyed, édeskés tisztaságillat, végtelenül nőies, de nem tolakodó. Utána szereztem be a tusit és ezt a testápolót is. Könnyen kenhető, közepesen tömör állagú krém, viszonylag gyorsan beszívta a bőröm még a 28 fokos lakásban is. Jól hidratál, nem ragacsos. Ha este bekenem magamat vele, még másnap este is érzem a hatását, érzem hogy a következő zuhanyzással jön csak le. Kiadós, mert kevés is jól eloszlatható belőle. Az illatát sokáig érezni, még reggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Musil

2014. április 20.

Számomra ilyen az igazi krém. Enyhén rózsaszínes, lágy textúrájú, fantasztikusan jól kenhető állagú, és az illata rendkívül finom, de nem tolakodó. Jól hidratál. Sajnos meglehetősen drága, de ennek ellenére mindig lesz helye a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

HEva

2014. március 5.

300 Ft-ért jutottam hozzá a Tesco-ban. Nem nagyon gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e... =)
Nagyon kellemes az illata, jó sűrű az állaga és hipp-hopp beszívja a bőröm. Szerintem jól hidratál, de csk pár napja használom. Ennyiért muszáj 5*-ot adnom neki. ;)
Nemrég láttam a DM-ben, hogy akciósan 1700 Ft! Azóta próbálom beosztani, mert isteni és 300-ért attól tartok többé nem kapom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.