Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 12.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ligetszépe és zab kivonatokkal.

Zaynab

2015. március 14.

encimókus jól összefoglalta. én is használtam ezt a terméket és más aldo vandini terméket is. a sensitiv és a grátánalmás-olivás meg a holt-tengeri termékek voltak a kedvenceim, aztán elkezdtem tudatosabban vásárolni.

az hogy nem hagy filmréteget a bőrön és hogy csak tartósítószer van benne, ezek vitatható állítások, mivel többféle szilikon is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 14.

csillamelody

2014. szeptember 24.

Ezt a krémet akciósan vásároltam, azt hiszem tavasszal a dm-ben. Kellemes az illata, szinte azonnal beszívódik és nem hagy ragacsos érzést.. az összetevői viszont eléggé elszomorítanak, mi ez a sok tartósítószer? Egyszer kipróbáltam, de biztos h nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Lills

2013. június 26.

Egyértelműen nyári testápoló, kellemes hűsítő érzést hagy maga után a bőrön. Jól hidratál én nagyon hamar beszívódik. Nem hagy maga után olajos réteget, nagyon jól eloszlatható a bőrön, olyan mintha ott sem lenne. Nagyon jó illata van. Még ősszel használtam, de most kedvet kaptam hozzá, hogy újravegyem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 26.

encimokus

2013. április 13.

Régen szerettem az Aldo Vandini termékeket, ezt is használtam. Finom, édeskés illata van, könnyen beszívódott, jól hidratált. Azóta nem használom, amióta tudatosan figyelem az összetevőket, és ez a termékcsalád nagyon csúnyán megbukott. 100% műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.