Aldo Vandini

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nobesz, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Tamarindusz es gyomber illatu tusfurdo.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

UnicornsOfLove

2017. szeptember 15.

Ez az illat baromi jó, ez nagyon én vagyok, annyira magaménak érzem. Nem hasonlítható semmi máshoz. És erős. De annyira különleges, a tucatparfümök-tusfürdők-testápolók tengerében igazi színfolt. Viszont mivel most a Sensual illat tusfürdő termékéről van szó, és sajnos mint tusfürdőt, le kell pontoznom, mert emlékszem, hogy pár éve mikor használtam, elég szenvedős volt vele a zuhanyzás. Gél állagú, amivel nincs semmi baj, azzal már annál inkább, hogy zuhanyzás közben olyan is marad (!) De tényleg. Alig habzik, sok kell belőle, kb. az egész testfelületet végig kell vele kenni mint egy testápolóval, mert nem nagyon akar felhabosodni. Ha valakinek csak az illat miatt tetszik, akkor ajánlom inkább a testápolót vagy a parfümöt, azok sokkal tovább is tartanak illat szempontjából. Ja és természetesen mennyiség szempontjából is, abból kifolyólag, hogy ebből milyen sok kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Bettu

2017. augusztus 24.

Isteni nyári illata van. Nagyon tartós. Tetszik a géles állaga is. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Isteni nyári illata van. Nagyon tartós. Tetszik a géles állaga is. Nem szárít.

Newsee89

2017. július 9.

Isteni a keleti fűszeres illatta.minden fürcsi egy aromaterápia is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Isteni a keleti fűszeres illatta.minden fürcsi egy aromaterápia is :)

Mesi13

2017. május 7.

Évekkel ezelőtt szerettem bele, a második tubus még félig van, lassan újra eljön az Ő ideje... nekem ez A nyári illat. Hihetetlenül tartós, egész este érezni, néha még reggel is. Lehet, hogy a parfümjére is beruházok majd, nyári estéken ezt akarom érezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

medeam9

2017. március 4.

Tavasszal kifejezetten ezt az illatát használom a Vandini családnak. Nem lehet betelni vele: az én orromnak exotikus gyümölcsös-fűszeres. Ráadásul eszméletlenül tartós, kicsit parfüm hatása van. Jól habzik, nem kell egyszerre kinyomni a fél tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

7pottyos

2017. január 27.

Nagyon jól habzik, az illata valami mesés és ezeken a hideg téli napokon szinte melenget (nem csak a víz... :D ). A bőröm nekem sem szárítja, amiért szintén jár a piros pont! :) Lehet kipróbálom a testvajával együtt, ha már azt is ennyien dicséritek. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. január 1.

A testápolóját használom, így szeretem a tusfürdőjét is, hiszen ugyanaz az illat. Intenzív, keleties, fűszeres, imádnivaló. A kettő együtt tökéletes, ha valaki nem tért át még teljesen a natúr kozmetikumokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 1.

LittleSpark

2016. augusztus 14.

Nagyon egzotikus, különleges illat :) Én ezt még ajándékba kaptam télen és igazi felüdülés volt akkor a meleg zuhany alatt kicsit melegebb tájakra "repülni" :D Nem szárított, tusolás után is éreztem az illatát. Szerintem kipróbálok más illatokat is még a márkától, mert ez nagy kedvenc volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

klaudiapapp73

2016. június 17.

Imádom!! annyira szuper illata van..... :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Imádom!! annyira szuper illata van..... :O

koszegizsofi

2015. november 5.

IMADOM ezt a tusfurdot, ezt a markat, ezt az illatot. Megvan az Aldo Vandini Sensual-bol a tusfurdo, a kezkrem, a testvaj es a parfum is, nekem SZERELEM ez a marka es illat. Az osszetevoit most neztem meg es egy kicsit elkeseredtem, szeretnek atterni a naturkozmetikumra de remeltem hogy ezt azert megtarthatom mert annyira nem rossz, de sajnos nem neveznem szepeknek az ossztevoket. De amugy IMADOM. A baratom is imadja, az expasim is imadta. Csodalatos illata van .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Színezék. Barnás sárga.