Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2011. december 11.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Fürdőtermékek

A gyömbér és a tamarind értékes kivonata kényezteti, finom és puha tapintásúvá varázsolja bőrét. A titokzatosan fűszeres illat élénkíti az érzékekeit, és új energiával tölti fel.

Marejke

2014. január 17.

Isteni illat, gyömbéres, lila víz, kevés hab. A különlege, bizarr illat mindent kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Lívia

2013. október 7.

Nagyon szeretem, az illata valami fantasztikusan különleges, tartósan megmarad, és nekem jól habzik. 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

melindadd

2012. március 22.

ÚHHH! Isteni az illata,nekem nagyon tetszik. Bár lehetne jobb habzóképessége is ,de olyan jó vele pancsizni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Baboo

2012. január 23.

Még tavaly kaptam a születésnapomra. Én szerettem volna, mert annyira finom illata van. Sajnos kiderült, hogy az illatán kívül semmi egyebet nem tud. Amikor öntöttem belőle a vízbe, egészen érdekesen elszínezte azt, és illatozott az egész fürdőszoba. A habzással azonban voltak gondok, kb 5 perc után semmi hab nem maradt a fürdővízben, amiben feküdtem. Kiábrándító, és még drága is. Az illat miatt kap 3-ast,de magamnak tuti nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.