Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduus, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók

Antioxidáns szőlőkivonatot, E-vitamint, valamint tisztító koffeint tartalmaz, ami enyhíti a látható narancsbőrt. Rendszeres használat esetén bizonyítottan javítja a bőr rugalmasságát. Hatása egy hónap rendszeres használat után észlelhető.

krisztina-g

2018. január 18.

Nagyon jó termék. Érezhetően és láthatóan feszesít. Illata szuper, zselés-krém állagú, könnyen felvihető és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Matilda

2016. április 19.

Mintám volt belőle, de jó pár alkalomra elég volt. Pozitívuma, hogy az illata isteni és felvitel után hamar beszívódik a bőrben, nem hagy semmilyen zsíros, kellemetlen érzetet a bőrön. Ezeknek a narancsbőrkencéknek a hatásáról nehéz nyilatkozni, mert nyilván önmagában egy krémtől nem fog túl sok változás bekövetkezni. Én mellette minden második nap edzek és kávés bőrradírral átmasszírozom magam, méregtelenítek, figyelek az étrendemre és sok folyadékot iszok. Előtte sem volt vészes a helyzetem, de így már kb két hét múlva is látható és érezhető a változás. Szóval nagy részben másnak a számlájára írható a változás, de én a krémmel is elégedett voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

ildi74

2015. szeptember 5.

Feszesítő hatást nem tapasztaltam, a narancsbőr ellen pedig edzéssel harcolok. Az illata nagyon finom, könnyen, és maradéktalanul felszívódik, hidratál. Az árát úgy gondolom nem éri meg, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Karola28

2015. március 11.

Egész jó krém, az illata szuper, de a narancsbőr elleni hatást nem igazán vettem észre, de feszesebbé tette a bőrt. Mintha felpezsdült volna, biztos a benne lévő koffeintől.
Nekem nem okozott semmilyen kiütést, puha lett a bőröm.
Az ára tényleg sok, de nekem sokáig elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Nekem nem okozott semmilyen kiütést, puha lett a bőröm.
Az ára tényleg sok, de nekem sokáig elég volt.

Stella9

2012. november 27.

Ez valami borzalom.... Szerencsétlen nővérem megvette, aztán első használat után olyan heves allergiás reakciója lett tőle, hogy deréktól lefelé végig úgy nézett ki, mint aki csalánban hempergett, ez pedig még eltartott vagy 2 hétig és akármivel kente utána a bőrét, nem akart elmúlni!

Senkinek nem ajánlom, el sem merem képzelni, mi lehet benne, hogy ilyet csinál. Ja és tök drága is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Dorka92

2012. július 1.

Az illata valami fantasztikus!!! A hatásáról is csak jókat tudok mondani, gyorsan felszívódik és nálam ha rendszeresen használom, akkor láthatóan feszesebb a bőr és kevesebb a narancsbőr!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

LexiSmink

2012. június 2.

Nagyon jó az illata és extra gyorsan felszívódik, ami sok cellulit krémmel ellentétben nem mondható el. Nekem semmilyen allergiát nem okozott, kimondottan kellemes volt a bőrömnek, hidratálta, hűsítette. A narancsbőrön nem javított extra sokat 1 hónap után sem, de a zsírréteget tényleg csökkenti, de ez nálam minden cellulit krémnél így van. Lehet genetikailag vagyok így kódolva, hogy sajna narancsbőrös vagyok. Nekem felszívódás, illat, hatás szempontjából ez az eddigi legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Timiea

2011. július 31.

Ennél a cuccnál nem okozott még nagyobb allergiát rajtam semmi... tenyérnyi foltokban feldagadt és kivörösödött a bőröm, viszketett-fájt-csípett-égett-mart :D Tettem vele több próbát is de ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sodium PCA, Menthyl PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak