Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Az Evolution of the Color hihetetlen ragyogásának a 99%-os tisztaságú Kristályosított Mikropigment a titka, amely maximális kényelemet biztosít a festék felvitelénél, végtelen színtartományt, egyszerű használatot. Maximális fedést, és maximált világosító hatást. Használatával fénylő, és csillogó színek, színhűség, természetesség, és a haj egészségének teljes körű védelme biztosított. A HCI tiszta Kristályosított Mikropigmentek még hatékonyabban és könnyebben tudnak bejutni a haj szerkezetébe. Krémhidrogén jelenlétében e molekulák összekapcsolódnak, új színmolekulák keletkeznek, még nagyobbak, és még koncentráltabbak, amelyek hosszú időn keresztül stabilan a kapilláris rostban maradnak. Az UV filterek 24 órán keresztül védik a haj színét és egészségét még az erős napsugárzás káros hatásaitól is.

Duli

2016. július 29.

Egy éves használat után, kijelenthetem... nagy csalódás! Méghogy ez professzionális hajfesték? Nevetséges! Szőkés hajamat szerettem volna hamvas világosbarnára festeni, de ennyi szenvedés után sem sikerült elérnem a kívánt színt. Az ősz hajszálakat egyáltalán nem fogja be, a 3. mosás után teljesen lekopik, mintha nem is lett volna festve. Piszokul szárít, törik, hullik tőle a haj! Nem győzöm vágatni, mindenféle termékekkel helyrehozni.Ennél még az olcsó Kallos hajfesték is százszor jobb, legalább nem hullik ki az ember haja, és nem teszi ennyire tönkre. A fodrászom aki többségében ezt a festéket használja, csodálkozik, hogy nagyon sok vendége panaszkodik hajhullásról! Viszlát alfaparf, soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

otomar87

2015. október 22.

Mivel nem tudom eldönteni, hogy ezt vagy az új típust kente rám a fodrászom, ezért inkább erre írom a véleményt, hiszen ezt már nem gyártják, és nem szeretném tévedésből lehúzni az új terméket.
Az egyik rézvörös fényű barna színt tette föl a fodrászom, szépen dolgozik, hatóidő megvolt, a természetesnél leheletnyivel világosabb színt választottunk. Nem hazudok, a gyönyörű vörös fénye, amit nem győztem csodálni, amikor készen lettünk, két mosás után teljesen kijött, úgy, hogy nyoma sincs. A hajam most sima középbarna, ami nekem nagyon nem tetszik, hiszen nem azért választottam rezes színt, hogy szimplán barna legyek. Nem ment tönkre tőle a hajam, de elég drága festék ahhoz, hogy ilyen gyorsan kijöjjön a hajból. Itt-ott még talán a barna alapszínt is ledobta a hajam, pedig fél évig nem tettem rá semmilyen festéket vagy színezőt. Nem is tudom elmondani, mennyire gyűlölöm ezt a terméket. Ha lehetne, 0 pontot adnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

umpalumpa

2015. május 11.

Máj. 8: Magamnak festettem be őszülés miatt a hajamat. Egy hajszínemhez közeli árnyalatot választottam, illetve segített az eladó is, de nem jól. Kissé sötétebb lett és vöröses árnyalatban pompázik az én hamvas sötétbarna hajam :(((. Nem borzalmas, de nekem nem tetszik. Kérdeztem az uncsitesómat, aki fodrász végzettségű, hogy mit tehetek, hát szürkét kellene kevernem a festékhez, ha nem akarok vöröses árnyalatot. Azóta 2x mostam hajat és még mindig engedi a színét a türcsin látom, sajnos. Nem lett sprőd, vagy csúnya a hajam, de nem vagyok túl elégedett...
Ja, és 1-2 ösz hajszálamat vagy kihagytam (elképzelni sem tudom hogy), vagy nem fogta meg az erősebbeket.
Most látom, hogy megszűnt? Akkor én hogy szereztem? Igaz elég eldugott kellékesnél vettem, biztos van még készlete. Na mindenképp másfélére váltok!

Máj.11: Kezd leválni a fejbőröm "cuki" cafatokban. Hurrá :(, akkor megint kínlódhatok a korpátlanítással néhány alkalommal. Biztos vagyok benne, hogy ez okozta, mert azelőtt nem volt ilyen bajom. Nem adnék 1 csillagot sem neki, mert oltárira haragszom rá, de már mindegy, mert úgysem gyártják...
Vajon másnak is okoz korpásodást a festés?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Vajon másnak is okoz korpásodást a festés?

Titanilla10

2015. április 22.

Mikor még festettem a hajam a platinum sorozatból használtam a 11.10es hamvas platinaszőkét.Végre olyan szőkét kaptam otthoni hajfestésnél mint amit mindig is szerettem volna szép hamvas szőkét!Nem sárga megmarad a következő festésig a hamvas csillogása.12%os oxival használtam.Tökéletes aki egy gyönyörű szőkét szeretne festeni.Nem is roncsolta a hajam annyira mint más festékek.Csak hát mint mindent ezt a színt is meguntam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

fttirza

2014. szeptember 26.

Nagyon sűrű állagú,nehéz elkeverni,de tökéletesen fed.Nem szárít,szép egészséges marad tőle a haj (csak kell bele az olaj is). Ez a festék tökéletes arra,ha az ember új-az eredetijétől vagy az éppen aktuálistól eltérő- színt szeretne magának,de nem tudja hogy fogjon hozzá úgy,hogy a haja is megmaradjon és az eredmény is kedvére való legyen.
Én nagyon sötét barna hajból csináltam ezzel gyönyörű világos rézvöröset (később többféle árnyalatát is). Az eredmény mindig hibátlan lett. Kb. egy évig kellett használnom (nem muszájból!), hogy elérjem azt a szintet,amikor már más bolti festékkel is tudom tartani a kívánt eredményt. Sajnos elég drága festék,ha mindent megvesz hozzá az ember,ami kell,így tényleg csak ugródeszkának ajánlom,úgy viszont biztos nem fog csalódást okozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Ametiszt

2014. szeptember 16.

Pár hónapja Wella Koleston-ra váltottam, és már látom, hogy az Alfaparf mégsem volt olyan jó a hajamnak, ettől tört a vége... Mióta a Koleston-nal festem, azóta nem törik, a színe viszont pont ugyanolyan szép! -2 csillag, mert még mindig jobb (hatékonyabb), mint a bolti festékek, de már nem térnék vissza rá.

2013.05.13
Régóta ezt a festéket használom (hihetelen, hogy még nem értékeltem!), mert ez az egyetlen, amivel a szürkés-világosbarna hajamból könnyedén, kíméletesen pont olyan hamvas világosszőkét tudok festeni, amilyet szeretnék. A titkom, amit még egy korábbi fodrászomtól tanultam, hogy a Platinum sorozat 11.10-es hamvas platinaszőkéjét használom, de csak 6%-os oxival keverem; illetve csak a töveket festem mindig, a haj többi részét csak az utolsó 10 percben emulgeálom. Így szép világosszőkét kapok, kiszívja rendesen, egységes lesz, nem sárga a töve, nem szürke/lila a vége és szinte nem is törik egyáltalán az erős világosítás ellenére. Külön előny, hogy a lapockáig érő hajamra ezzel a módszerrel fél tubus elég.
Nekem csodaszer, mert korábban szinte soha nem voltam elégedett a színével, legtöbbször akkor sem, amikor fodrász festette, és mellette a többség 12%-os oxi-t használt és a teljes hosszra felkente, ami gyilkolta a hajamat rendesen... Nem akarom, de nem is merném leváltani, ez annyira bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

2013.05.13

Oraculum

2014. szeptember 5.

Édesanyám ősz haját befestettem az egyik mélyvörös árnyalattal és nagyon szépen befogta, csak az első hajmosásnál engedett kicsit a színéből, de állagban, árban, kiszerelésben és minőségben még mindig inkább a Matrix-hajfestékeknél maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

diana35a

2014. február 15.

Nekem nagyon matt és kopott színe lett ettől a márkájú festéktől, és erősen hullik tőle.
Fodrász festette nem én házilag.
Az az igazság, hogy be sem fogta.
A Majirel szerintem sokkal sokkal jobb minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Fodrász festette nem én házilag.
Az az igazság, hogy be sem fogta.
A Majirel szerintem sokkal sokkal jobb minőség.

Akane

2014. február 1.

Jól pigmentált, szépek fényesek a színei, nem kopik túlzottam, és a vörösei és rezes színei nagyon szépek, intenzívek. Nagyon könnyű lemosni, és nem kifejezettem fogja a fejbőrt. Nagyon erős, sprőd, ősz hajat kicsit nehezebben fog, azt is csak az NI széria, 8-asnál világosabb színeknél hajlamos nem befogni, de amúgy jó és használható festék, főleg nem ősz hajaknál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

barbarahella

2013. december 7.

1 tubus 9.21 keverve fél tubus 9.0 natúr színnel gyönyörűen hamvasította a szőkített hajam, amiben főleg sárga, de némi narancs is maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!