Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Safin82, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A festési vagy szőkítő kezelések miatt súlyosan károsodott és elgyengült haj mély újraépítését célzó professzionális kezelések hatásának növelésére. Thermo-active kezelés, melyet a kezelés közben, más Midollo termékekkel (szérum) összekeverve kell alkalmazni a hajrostok belsejének újraépítéséért.

zsuzsuska

2013. július 4.

Nem,én úgy csináltam,hogy beleraktam balzsamba,de csak kevésbe kb.diónyiba.összekevertem és úgy rá,de csak a haj hosszára kell meg a végére,de a tövére nem és 20 percig rajta hagyni,be is tekerheted fóliával,és a 20 perc alatt párszor hajszárítóval megmelegíteni.ja és mikor felkened ne dörszöld be,hanem simító mozdulatokkal fentről lefelé huzogasdd a tenyered között.én így csináltam.fodrász mondta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

zsuzsuska

2013. április 14.

kipróbáltam,elég puha lett a hajam,de rendbe nem jött.(6 ampulla)nem olyan nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.