Alfaparf

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Rendkívül krémes állagú, gazdag és tápláló oxidálókrém, amely speciálisan a Precious Nature Color ammóniamentes festékkel használandó. Az innovatív és lágy textúra kellemessé és kényelmessé teszi a használatot. A haj puha, táplált és csillogó lesz. A termék összetétele természetes összetevőkkel gazdagított.

natasa

2018. október 30.

Majdnem 10 év hennázás után döntöttem úgy, hogy visszatérek a hagyományos hajfestéshez. Meguntam a vörös árnyalatot, még a barnának árult porok is vöröses beütéssel csillogtak, és nekem nem is állt jól. (Jó sokáig tartott, míg tudomásul vettem, dehát a biománia az már csak ilyen.) Ráadásul nem volt soha egyenletes, és az őszeket be sem fogta rendesen, pl. pajesznál. Szóval meguntam.
Hagytam kopni kb. 2 hónapot, vagy többet is, addig nyomattam a hajtőszínező spray-ket, mivel őszülök, és nagyon lelakottá kezdtem már válni. Rövidebb fazont vágattam, hogy a hennás rész mielőbb tűnjön el. Olvastam mindenféle rémhírt, hogy a henna a vegyi cuccal keveredve majd miket csinál (leég, zöld lesz stb.), így kicsit félve vágtam bele. De semmi ilyesmi nem történt.
Én is a 6 %-ost vettem meg, bazi nagy flakon, sokáig elég lesz. Krémes, jól keverhető. Még csak 2-szer használtam, remélem hosszú távon sem fog ja a hajamat szárítani. A Precious Nature 8. NI -t kevertem a 8.21-gyel, de most egy másikkal fogom majd. Próbálgatom, élvezem, hogy nem vörös már a hajam végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

Makk Zsuzsó

2017. november 14.

A 6%-ost kevertem az Alfaparf Precious Nature kétféle 6-os (sötétszőke) árnyalatával. Valóban sokkal krémesebb és sűrűbb lesz összekeverés után, így kevésbé csöpög. A hajam érzi a különbséget, nem szárít annyira, mint a hagyományos oxi. Csak nagy kiszerelésben lehet kapni, de nem akkora macera kimérni a megfelelő mennyiséget, kell egy jó mérleg, nagyjából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Hidratálók: Sucrose

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.