Alfaparf

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agneza, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Mediterrán hajtápláló menü, minden nőnek.

• Maszk festett hajra mandulaolajjal és pisztácia esszenciával.
  • Egészséges választás, ami maximális védelmet nyújt és meghosszabbítja a hajszín vibrálását és tartósságát.
  • Mandulaolaj: gazdag lágyító összetevőkben, táplálja és kondicionálja a hajrostokat.
  • Pisztácia esszencia: segít meghosszabbítani a festett árnyalat intenzitását és fényét.
  • Erősítő ápolás és maximális védelem a hajnak.

Manna10

2018. június 12.

Messzemenően jobb, mint az eddig általam kipróbáltak. Bár sokáig kell kiöblíteni a hajból,de rettentően fényes,lágy, puha lesz töle a haj. Vékonyszálú,barna hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Luiselotte

2017. január 27.

Kéthetente használom hajpakolás helyett. Selymes és fényes lesz tőle a hajam, könnyen fésülhető és rugalmas. Póthajhoz is tökéletes.
Nem kopik olyan gyorsan a festék a hajamból amióta megvan ez a kis csodaszer.
Kevés is elég belőle és az illata is finom bár nem tart sokáig .Már a második tubust fogyasztom és amíg ki nem vonják a forgalomból venni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Nem kopik olyan gyorsan a festék a hajamból amióta megvan ez a kis csodaszer.

SBarbara

2016. december 29.

Nem nehéz a hajamon és szuperfényes tőle, de a zöld, egyenes hajra valónak sokkal jobb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

agneza

2016. január 12.

Nagyon régóta festetem a hajamat és mióta szőkíttetem, akartam vásárolni olyan hajápoló terméket, ami kifejezetten a vegyszerekkel kezelt hajon segít. A fodrászom ezt használta legutóbb a festés után és mivel tetszett a végeredmény, otthonra is megvásároltam. Remek kis hajmaszk. Elég sűrű, mégsem nehezíti el a hajat. Az illata nagyon kellemes. A hozzá illő hajkifésülő balzsammal együtt ütős a hatása, puha a hajam tapintása és a finom illat viszonylag sokáig érezhető. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.