Alfaparf

Ár:   3780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   6×13 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   6×13 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Reparative lotion elvékonyodott hajra

• Azonnal ható restrukturáló kezelés a törékeny kapilláris rostoknak.
  • Az első használattól kezdve a haj ellenállóbb és kompaktabb lesz
  • Napi használatával a haj visszanyeri természetes állapotát, erejét
  • Hajban maradó termék.

Nikcy

2018. október 12.

Semmit nem ért.,és még jó drága is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Semmit nem ért.,és még jó drága is volt.

poplacsek

2017. augusztus 10.

Fényesnek fényes, ápoltnak ápolt lesz tőle a hajam. Néha napján jól esik feltenni egy ilyen pakolást. Különösebben más hatást nem észlelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

sacii

2017. március 1.

Konkrétan a semi di lino reconstruction csomagot vettem meg amiben benne volt pluszba a sampon és az olaj is így együtt a 3 termék borzalmasan zsírosította az egyébként is zsíros hajamat, a sampont azóta is használom mert az 1 literes kiszerelés jó árban van és szép fényes tőle a hajam. A sampont ajánlani tudom azoknak akik sokat festik a hajukat de az olaj és ez a szmötyi nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Anemone01

2016. december 4.

Nem érzem nélkülözhetelennek. Se nem árt, se nem használ kategória. Az a minimális javulás is csak a következő mosásig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Krisztifon

2016. január 18.

Fényesebbé teszi a szőke hajam, de sajnos nem tapasztaltam minőségi javulást rajta. Továbbra is ugyanúgy törik, és gubancolódik.
A 6db-os csomagból eddig kettőt használtam fel, nem fogom újra vásárolni, inkább kísérletezek tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

gabii0719

2015. november 23.

Minden hajmosás előtt összekevertem fél üveget egy kis hajpakolással (Crema alla cheratina 1l), ezt felkentem a hajamra, majd feltűztem és folpakkal betekertem a fejemet, és sapkát húztam. Fél órát hagytam a hajamon kb. Kúraszerűen alkalmaztam, tehát minden hajmosásnál. Később megtudtam, hogy ezt nem is kell kimosni a hajból, így változtattam a procedúrán: hajmosás után, a hajvégeket kentem csak be vele, és úgy szárítottam meg a hajamat. Így még tovább elég volt. Kevésnek tűnhet, hogy csak 6 db van benne, de nekem viszonylag sokáig kitartott, mert amikor már nem mostam ki, akkor egy kevéske is elég volt, és elég jól el tudtam oszlatni a hajamon. Az illata kellemes. És ami nagy POZITÍVUM: elég jól felgyorsította hajnövekedésemet!! A hajam minősége is javult sokkal, és nagyon sok babahajam nőtt. Nem zsírosodott tőle a hajam (ellentétben a kék löttyel)!

Szóval én teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Szóval én teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel.

Antioxidánsok: Carnosine, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.