Alfaparf

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dephiinia, Módosítva: 2020. január 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Termo- aktív hővédő spray, mely tökéletes védelmet nyújt a hajszálaknak a hajszárító és hajvasaló okozta káros hőhatásoktól. A száraz spray formulája lehetővé teszi , hogy a haj ne legyen nedves a hajvasaló vagy hajsütővas használata előtt-

Melaszka

2021. január 2.

Nagyon szerettem, nagyon sokáig elég volt. A hajra fújva valóban száraz érzet marad, ez nagy előny a hajvasalás előtt. Az ára miatt nem vettem újra, de már meg is bántam, így legközelebb biztosan újra ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

angi9207

2020. június 19.

Tetszik ez a "száraz" megoldás, nem képez ragacsos réteget, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, és tényleg csont száraz a haj befújás után. Teszi a dolgát. Igaz, kicsit húzós, de ennyit megér, hogy ne tegye nagyon tönkre a vasalás és a hajszárítás a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

PaNel95

2020. február 15.

Alfaparf fodrászatba járok. A fodrászom ilyet használ a hajamon.
Hajvasalás előtt fújta be a hajam minden kis szegletét. Egyáltalán nem lett egy kicsit sem nedves a hajam tőle, nem csomósodót össze és én magam is éreztem, hogy a hajam alig melegedett fel vasalás közben és nem nehezült el a hajam és nem is zsírosította.
Itthonra is be fogok szerezni belőle. Amit eddig láttam és éreztem belőle, maximálisan adja azt, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Alfaparf fodrászatba járok. A fodrászom ilyet használ a hajamon.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).