Alfaparf

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dephiinia, Módosítva: 2020. január 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Termo- aktív hővédő spray, mely tökéletes védelmet nyújt a hajszálaknak a hajszárító és hajvasaló okozta káros hőhatásoktól. A száraz spray formulája lehetővé teszi , hogy a haj ne legyen nedves a hajvasaló vagy hajsütővas használata előtt-

BLili

2022. március 20.

Update: nekem annyira erős a szaga, hogy már nem is használom

Csak egyszer használtam eddig hajszárításhoz, hátközepéig érő, sok hajam van és kb. 3 perc alatt megszáradt a hajam a szokásos 10-15 perc helyett :O
Egyébként rá van írva az üvegre, hogy csak már száraz hajra lehet ráfújni..?
Ugyanakkor nagyon erős szaga van, utána rendesen ki kellett szellőztetni, mert nem tűnt túl egészségesnek belélegezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Update: nekem annyira erős a szaga, hogy már nem is használom

Egyébként rá van írva az üvegre, hogy csak már száraz hajra lehet ráfújni..?

racheldawes

2022. március 4.

Az általam eddig használt legjobb hővédőnek bizonyult, pedig nem keveset próbáltam már ki. Praktikus a használata, nekem sokkal jobban tetszik, hogy nem folyékony állagú, így nem lesz nedves tőle a hajam, nem ragad össze, és nem kell a mennyiség eloszlatásával bajlódnom. Az illata annyira nem kellemes számomra - a hajlakkéra hasonlít -, de szerencsére nem intenzív, illetve tartós. Amiben viszont tényleg kenterbe veri az eddigi hővédőimet, az a konkrét hővédelmi hatása, ugyanis érezhetően nem melegszenek fel a hajszálaim magasabb hőfokra. A másik, nem elhanyagolható szuper tulajdonsága, hogy rövidebb idő alatt sokkal egyenesebbre tudom vasalni a hajamat, ha előtte használom, és ez a hatása viszonylag maradandó, legalábbis a nap végéig kitart. Az ára picit borsos, tekintve, hogy a majdnem derékig érő hajamra nekem napi használattal 5-6 hétig elegendő egy flakon, de mégis úgy gondolom, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Bettina0225

2021. november 17.

Nincs mese ez a legjobb hôvédô. Ha dupla annyiba kerülne is megérné. Amellett, hogy védi a hajat nem nehezíti el, vagy tapasztja össze a szálakat. Nem ragad és nem is szárítja ki a hajat. Nincsen ehhez fogható. Nagyon szép a haj tôle csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

Melaszka

2021. január 2.

Nagyon szerettem, nagyon sokáig elég volt. A hajra fújva valóban száraz érzet marad, ez nagy előny a hajvasalás előtt. Az ára miatt nem vettem újra, de már meg is bántam, így legközelebb biztosan újra ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

angi9207

2020. június 19.

Tetszik ez a "száraz" megoldás, nem képez ragacsos réteget, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, és tényleg csont száraz a haj befújás után. Teszi a dolgát. Igaz, kicsit húzós, de ennyit megér, hogy ne tegye nagyon tönkre a vasalás és a hajszárítás a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

PaNel95

2020. február 15.

Alfaparf fodrászatba járok. A fodrászom ilyet használ a hajamon.
Hajvasalás előtt fújta be a hajam minden kis szegletét. Egyáltalán nem lett egy kicsit sem nedves a hajam tőle, nem csomósodót össze és én magam is éreztem, hogy a hajam alig melegedett fel vasalás közben és nem nehezült el a hajam és nem is zsírosította.
Itthonra is be fogok szerezni belőle. Amit eddig láttam és éreztem belőle, maximálisan adja azt, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Alfaparf fodrászatba járok. A fodrászom ilyet használ a hajamon.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).