Alfaparf

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dephiinia, Módosítva: 2020. január 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Termo- aktív hővédő spray, mely tökéletes védelmet nyújt a hajszálaknak a hajszárító és hajvasaló okozta káros hőhatásoktól. A száraz spray formulája lehetővé teszi , hogy a haj ne legyen nedves a hajvasaló vagy hajsütővas használata előtt-

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

m.panka

2023. október 19.

nem nehezíti el a hajat, az illata is nagyon jó, szokták kérdezni, hogy mi ez a jó illat, sokkal gyorsabban szárad tőle a hajam és ami bonusz az egészbe, hogy mikor ráfújod a hajadra és elkezded szárítani nincs az a ragacsos érzés mintha nem mostad volna le a hajadról a sampont, nem is zsíros tőle a hajam szerintem megtaláltam a tökéletes hővédőt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 19.

BLili

2023. szeptember 21.

Update: annyira egészségtelen szerintem lakásban használni, hogy inkább elhagytam a használatát.

Csak egyszer használtam eddig hajszárításhoz, hátközepéig érő, sok hajam van és kb. 3 perc alatt megszáradt a hajam a szokásos 10-15 perc helyett :O
Egyébként rá van írva az üvegre, hogy csak már száraz hajra lehet ráfújni..?
Ugyanakkor nagyon erős szaga van, utána rendesen ki kellett szellőztetni, mert nem tűnt túl egészségesnek belélegezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 21.

Egyébként rá van írva az üvegre, hogy csak már száraz hajra lehet ráfújni..?

Dudoka77

2023. április 13.

Jó termék ez, csak tudni kell használni. Eleinte nem voltunk barátok, mert a használata után nyomokban mindig zsíros lett a hajam. Tovább kísérleteztem vele, és rájöttem, hogy távolabbról, szélesebb, lendületesebb mozdulatokkal permetezve ki lehet küszöbölni ezt az eredményt. Miután szárítást követően megfelelő távolságból felfújom, sokkal jobban siklik a vasaló, hamarabb is végzek a művelettel és selymesebb, fényesebb, puhább lesz a hajam, a vasalás végeredménye pedig hibátlan. A szaga hamar elillan, különösebben nem zavaró. Az ára annál inkább, bár mivel heti kétszer mosok hajat és csak ilyenkor vasalok, talán még belefér a költségvetésbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 13.

somebodyfromthemoon

2022. december 2.

Kizárólag (gőzölős) hajvasalás előtt használom, és imádom! Sok időt megspórol, hogy nem kell neki idő, hogy megszáradjon, a hajam is kevésbé töredezik, mióta használom, én az illatát is szeretem (kifújásn), viszont mikor a hajam találkozik a hajvasalóval, akkor elég bizarr szaga lesz, de ez szerencsére hamar elszáll, úgyhogy ezért nem pontozom le :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 2.

R3ka

2022. október 18.

Nem vettem észre nagy különbséget eddig! Hajszárításnál lassabban szárad a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

racheldawes

2022. március 4.

Az általam eddig használt legjobb hővédőnek bizonyult, pedig nem keveset próbáltam már ki. Praktikus a használata, nekem sokkal jobban tetszik, hogy nem folyékony állagú, így nem lesz nedves tőle a hajam, nem ragad össze, és nem kell a mennyiség eloszlatásával bajlódnom. Az illata annyira nem kellemes számomra - a hajlakkéra hasonlít -, de szerencsére nem intenzív, illetve tartós. Amiben viszont tényleg kenterbe veri az eddigi hővédőimet, az a konkrét hővédelmi hatása, ugyanis érezhetően nem melegszenek fel a hajszálaim magasabb hőfokra. A másik, nem elhanyagolható szuper tulajdonsága, hogy rövidebb idő alatt sokkal egyenesebbre tudom vasalni a hajamat, ha előtte használom, és ez a hatása viszonylag maradandó, legalábbis a nap végéig kitart. Az ára picit borsos, tekintve, hogy a majdnem derékig érő hajamra nekem napi használattal 5-6 hétig elegendő egy flakon, de mégis úgy gondolom, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Bettina0225

2021. november 17.

Nincs mese ez a legjobb hôvédô. Ha dupla annyiba kerülne is megérné. Amellett, hogy védi a hajat nem nehezíti el, vagy tapasztja össze a szálakat. Nem ragad és nem is szárítja ki a hajat. Nincsen ehhez fogható. Nagyon szép a haj tôle csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

Melaszka

2021. január 2.

Nagyon szerettem, nagyon sokáig elég volt. A hajra fújva valóban száraz érzet marad, ez nagy előny a hajvasalás előtt. Az ára miatt nem vettem újra, de már meg is bántam, így legközelebb biztosan újra ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

angi9207

2020. június 19.

Tetszik ez a "száraz" megoldás, nem képez ragacsos réteget, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, és tényleg csont száraz a haj befújás után. Teszi a dolgát. Igaz, kicsit húzós, de ennyit megér, hogy ne tegye nagyon tönkre a vasalás és a hajszárítás a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

PaNel95

2020. február 15.

Alfaparf fodrászatba járok. A fodrászom ilyet használ a hajamon.
Hajvasalás előtt fújta be a hajam minden kis szegletét. Egyáltalán nem lett egy kicsit sem nedves a hajam tőle, nem csomósodót össze és én magam is éreztem, hogy a hajam alig melegedett fel vasalás közben és nem nehezült el a hajam és nem is zsírosította.
Itthonra is be fogok szerezni belőle. Amit eddig láttam és éreztem belőle, maximálisan adja azt, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Alfaparf fodrászatba járok. A fodrászom ilyet használ a hajamon.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).