Alfaparf

Ár:   5280 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Renike087, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A termálvíz jótékony hatásai közé tartozik a tisztítás és teljes regenerálás. Anti stressz kondicionáló a hajat hidratáltá és ragyogóvá teszi. A termékben Chianciano termálvíz található, ami gazdag ásványi anyagokban. Ezek az anyagok segítenek a haj vitalitásának és tökéletes ápoltságának visszaállításában. Cink és Magnézium tartalmának köszönhetően fejti ki hatékony tisztító hatását és jó hatással van a bőrre.

Grumpi

2015. október 6.

Akció volt az 1000ml kiszerelésre akkor csaptam le rá mert szeretem ezt a márkát.Amikor elősször ki bontottam az volt az első reakcióm,hogy jesszus milyen szaga van!Szódabikarbóna,fogkrém nem is tudom igazából :P
Nagyon rossz hajam van,feltettem,simán át tudtam fésülni,öblítés útán nem hagy maga útán semmilyen illatot.Ilyen puha,könnyen fésülhető régen volt a hajam.Az ásványi anyagoknak köszönhetően már nem gumis,szakadozó a szőkített hajam!10 pontot is adnék ha lehetne,nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Renike087

2014. október 28.

Az árát leszámítva tökéletesen elégedett vagyok. A 3000 Ft kicsit húzós, de talán váljon az a mentségére, hogy sokáig tart, mert kis mennyiség is elég belőle. Az illata friss, a menta - kámfor vonal kiugró, kicsit fogkrémre emlékeztető benne. Könnyen kifésülhető, selymes, fényes, nem elnehezült hajat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.