Alg-Börje

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, az összetevőket feltöltötte: barmit, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Északi Jeges-tengeri algák kivonatából készült, kiváló hajsampon. Ásványi anyagokban rendkívül gazdag, magas a vitamin és nyomelem tartalma. Táplálja és erősíti, valamint csodálatos fényt ad a hajnak.

Mennyiség: 500 ml

Hatóanyagok: Spirulina Maxima (Algae) Extract,  Fucus Vesiculosus Extract,  Chlorophyll,  Betaine

Emolliensek: Fucus Vesiculosus Extract
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Parabének: Methylparaben, Propylparaben