Algalys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Az Izotóniás tengeri permet az arc és a test felületén egyaránt alkalmazható hidratáló testápolás. Különleges összetétele, mely gazdag, tengeri ásványokban és sókban, segít a stressz oldásában, miközben a bőrt is táplálja.  A hidratált bőrt az ásványi anyagok mellett, a barna alga kivonat biztosítja. A tengeri permet Moléne ásványi anyagokkal dúsított forrás- és tengervízéből készül. Ezen alapanyagok tulajdonságainak köszönhetően a test szerkezetével tökéletes összhangot teremtve tudja revitalizálni és helyreállítani a bőr természetes egyensúlyát. Finom illatú, igazán frissítő tengeri permet.

knifeofdreams

2012. június 21.

Nehéz véleményt írnom erről a termékről, és elgondolkodtam, hogy végül 3 vagy 4 csillagot kapjon tőlem, de őszintén szólva meglehetősen ambivalensek az érzéseim, nem árt, de nem is csodaszer, a pozitívumai nagyjából egyensúlyban vannak azokkal a tulajdonságaival, amiket kevésbé kedvelek.
A pumpás spray kiszerelés nagyon tetszik, gazdaságossá teszi a használatát, és így viszonylag lassan fogy, pedig a hidegebb hónapokban rendszeresen használtam. Annyira kevés szükséges egy használatkor, hogy a 200 ml-es kiszerelés nekem túlságosan is kiadósnak bizonyult, és a címke szerint a felbontástól számított 6 hónapig használható, nekem ennyi idő alatt nem fogyott el. Pedig egy ilyen árkategóriájú termék esetében én nem szeretem a lefolyóba önteni az eredeti mennyiség harmadát, úgyhogy emiatt főleg azoknak ajánlom, akik szinte "isszák" a testpermetet, vagy ahol a családon belül többen is használják. Én személy szerint a kiszerelés felével is beértem volna.
Ami a hatását illeti, engem nem győzött meg. Elég jól hidratál, de annyira nem jól, mint egy komolyabb, zsírosabb érzetű testápoló, viszont cserébe gyorsan beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos nyomot.
Érdekes módon az arcomon sokkal jobban szerettem használni, mint testpermetként. Ez valószínűleg nem a legjobb használati módja, de én olyankor vettem elő, ha napközben nagyon fáradtnak, leharcoltnak, száraznak éreztem az arcbőrömet, de még sminkben voltam, és nem akartam egy arckrémezés miatt lemosni mindent. Ilyenkor a tenyerembe fújtam 1-2 pumpányi adagot, és gyengéden belepaskolgattam az arcbőrömbe. Ez a felhasználási mód nekem nagyon bejött, utána mindig sokkal frissebbnek éreztem a bőrömet.
Végül, de nem utolsó sorban szólnék pár szót a testpermet "illatáról" is. Lehet, hogy ezt valaki kellemesnek és frissítőnek találja, de szerintem kifejezetten rossz szaga van, és elég erős, én még órákon át érzem magamon (bár elég érzékeny szaglásom van, lehet, hogy mást ez nem zavarna).
Összefoglalva ez egy olyan termék, ami - ha az itt említett tulajdonságaival együtt megfelel a te ízlésednek - nagyon jól beválhat. Én nem lettem a rajongója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Hidratálók: Maris Aqua, Glycerin, Algae Extract