Algalys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Tulajdonságok: A frissítő tusfürdő mindennapi használatra tökéletes, nyugtató aromájú fürdő gél. Rendkívül finom állaga gyengéden tisztítja a bőr, segít megőrizni annak természetes védőrétegét. Bármely bőrtípushoz alkalmazható. A Moléne-i algakivonat és az ásványi anyagok hatására a test felfrissül, energiával telivé válik.  A barna alga, az ásványi anyagok és nyomelemek segítenek megőrizni a bőr puha tapintását, illatanyagainak és összetételének köszönhetően a stresszoldásban is hatékony szerepet játszik.  A zuhanyzás a tusfürdővel nem csak frissességet nyújt, hanem relaxáló perceket is ígér.

missb

2013. október 15.

friss. üde illata csak hab a tortán- puhán körbevesz és hidratál is egyben :) Nagyon szeretem!!!! AJÁNLOM!!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

babyface

2013. június 17.

örök kedvenc bőrradírom mellé kaptam ezt a tusfürdőt ajándékba. még jó, mert teljes áron biztos nem vettem volna meg. :) óceánosnak csak nagyon nagy jóindulattal mondanám, de tény hogy jól frissít, natúr tusfürdő létére jól habzik a pumpás kiszerelés nekem nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Algae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid