Alkmene

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arclemosó a szennyezett és érzékeny bőr kíméletes tisztításához. A teafaolaj fertőtlenítő hatásának köszönhetően megszünteti a gyulladásokat, míg összehúzó hatása révén javítja a bőr megjelenését.

nika117

2015. augusztus 25.

Először szerettem, de mostanában nem nagyon használom..mintha még zsírosabb és nehezebb lenne tőle az arcbőröm..a sminket sem szedi le teljesen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

erita

2015. augusztus 12.

nagyon figyelmetlen voltam, mert csak azt láttam meg benne, hogy Teafaolaj és hűű biztos jó lesz nekem majd mindennapi arclemosóként. sajnos viszont kb. 2hónapig ért is valamit, utána viszont már nem bírta a bőröm, még több pattanásom lett és talán jobban zsírosodott is :( el rontottam csúnyán, mert elég érzékeny a bőröm néha ekcémás is, szóval ez nem nekem volt kitalálva. vissza tértem a jól bevált L'Oréal arclemosómhoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

nixi199623

2015. május 20.

Szeretem nagyon. Szerintem azt teszi, amire való. Tisztának érzem tőle a bőröm, jó illatú. Az ára sem vészes. Gyorsan fogy. :( :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

Rencsike02

2014. május 24.

Nekem nem vált be.Nem éreztem tisztának a bőröm tőle és gyorsan be is zsírosodott.Pattijaimmal sem csinált semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Hagymavirág

2014. április 28.

Szerintem nagyon jó! Kell a fertötlenítés, és ez erre pont jó. A pattanásaimmal nagyon szépen elbánik, és igen engem is egy kicsit mart, viszont megszokható. Természetes anyag, és az illata nekem nagyon bejön. Bár az alkohollal egy kicsit túlzásba estek, de attól még venni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

csillag1219

2013. november 28.

Szeretem is meg nem is. :) Szerintem szépen tisztít, fertőtlenít is, büdös is... :D Én a pórusok összehúzódását és a mitesszerek számának csökkenését vártam tőle, ebben sajnos az utóbbi 1 hónapban nem láttam javulást, viszont pattanások kezelésénél hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Klau7

2013. november 15.

Szerintem nagyon jó arclemosó,nekem nagyon bevált! Széppé tette a bőrömet,teljesen azt kaptam amit ígért,mostmár csak ezt fogom használni! Szerintem még az illata is kellemes,elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 15.

aidaa

2012. december 16.

Nagyon erős a szaga ( illatnak nem mondanám). Nem nagyon veszem észre, hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

polkadot

2012. december 16.

A teafaolajnak nagy híve vagyok, viszont az alkoholnak - amivel ez tele van nyomva - annak nem. Szárítja a bőrt, ezért se száraz, se zsíros bőrre nem ajánlanám, mivel ez a tömérdek alkohol baromira kiszárítja a bőrt, az meg csak még jobban fokozza a faggyútermelést. Amikor rám jön a dili, és elkezdem piszkálni a bőröm, akkor ezzel szoktam lefertőtleníteni, de amúgy másra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

parenyica

2012. november 14.

Nekem nagyon nem vált be, bár én bohó nem néztem elég figyelmesen a csomagolását mikor megvettem, azt hittem egy sima arclemosó, de valójában tonik. Ahogy felvittem, egyből éreztem h marja az arcomat. Mindennek mondanám, csak kíméletesnek nem. Érzékeny bőrűeknek semmiképp nem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.