All About Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marta.kisasszony, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Kíméletesen és hatékonyan tisztítja a bőrt. Bőrgyógyasztilag tesztelt.

zsoxcore

2014. augusztus 19.

Flakonban igazán kellemes, narancsos illata van. Ám használat közben kicsit műnek éreztem az illatát, kicsikét a mosogatószeréhez tudtam volna hasonlítani a vége felé. Viszont a nagy nyári melegben szuperül felfrissített zuhanyzás közben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

liljaa

2013. szeptember 21.

Régebben használtam, nagyon szerettem, de most az összetevőlista egy kicsit megijesztett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

marta.kisasszony

2013. július 21.

Őrületes narancsillat használat közben a fürdőszobában, utána meg semmi... Gél állagú, ami szimpatikus, nem szárít, nem ragad, bár a 3 piros összetevő, annak ellenére, hogy nem vagyok túl "zöld", kicsit már sok nekem... 3 csillag, mert a célnak megfelel nyáron, de télen több hidratálás kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.