All About Beauty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Fürdőtermékek

Pihentet és felfrissít. Puhítja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csibedli

2016. augusztus 18.

Ajándékba kaptam. Az élmény megvolt de jobban szeretem a natúr készítményeket. Amúgy jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Vki001

2016. január 19.

Eddig nem nagyon használtam fürdősókat, de most karácsonyra kaptam egy ilyet, és szeretem. Nem használok egyszerre sokat belőle, így nem fogja be sem a bőröm, sem pedig a kádat, és sokáig elég lesz. Viszont nekem nagyon tetszik az illata és a szép kék szín, amit a kádnak kölcsönöz. Szerintem tényleg pihentető hatása van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

tátombák

2015. november 7.

Első próbálkozásunk a fürdősókkal, először elégnek tűnt egy olcsóra beruházni. Egy tubus kb 3-4 alkalomra elég, könnyen oldódik és szép kékre fogja be a vizet. Illata elenyésző, viszont zavaró, hogy befogja a kádat és ahol a víz felszínével érintkezünk, egy csíkban befogja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Zsildom

2015. március 29.

Egynek nem rossz, de vannak ennél sokkal de sokkal jobb termékek a piacon. Olcsó és szagos. Kipróbáltuk, de nem használtuk el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal