All About Body

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamillás kéz és körömápoló krém glicerinnel. Kifejezetten a száraz kézbőr ápolására kifejlesztve. A kéz bőrét hidratáló glicerin. Bőrnyugtató és anti-irritatív hatású kamillával.

Kiszerelés: 125 ml

mrs.imperator

2018. április 4.

Kellemes illat, sokáig elég, olcsó :) Gazdaságos és pénztárcakímélő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 4.

Kellemes illat, sokáig elég, olcsó :) Gazdaságos és pénztárcakímélő.

SlecckelMarine

2012. február 19.

Szeretem ezt a kézkrémet, nem drága, nagyon könnyen beszívódik és jól hidratál. Inkább tavasztól őszig szoktam venni, télen (ha kapok) szoktam hozzá keverni egy kis olíva olajat és vizet/zöld teát, kis tégelybe kinyomom a felét és éjszakai regenerálónak tökéletes, teljesen puha, kisimult kézzel szoktam ébredni, így tökéletes ellenszere a széltől, hidegtől kipirosodott kéznek. Az illata is remek, kár hogy nálunk nem mindig lehet hozzájutni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

htimi95

2012. január 22.

Szerintem nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és nagyon olcsó, ráadásul az illata sem erős. kb 300 Ft-ért vettem a tesco-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak