almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2021. április 26.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 4990 Ft

A formulába fő komponensként a legismertebb peptid, az Argireline került bele. Közismert nevén csak botox utánzó peptidnek nevezik, ugyanis a mimikai ráncok ellen bevethető legjobb instant hatóanyag, azzal a különbséggel, hogy nem idegbénító módszerrel dolgozik bőrünkben. Elsődleges funkciója az arcbőr általános kinézetének feljavítására összpontosul. Hatékonysága klinikailag bizonyított, ellazítja a ráncok megjelenéséért felelős arcizmokat. Feltöltő hatással bír, és a bőrnek megfiatalodott, ellazult kinézetet kölcsönöz. Ez elsősorban egy „quick lifting” hatás, és nem tart hónapokig, de nagyon hatásos, ha rapid és üde arcbőrt szeretnénk viszont látni a tükörből. Nem maradhatott ki a formulából a palmitoyl Tripetide-5 sem.  Bőrünk kollagéntermelése folyamatosan csökken, ezáltal könnyebben válik rugalmatlanná és érzékenyebbé a káros hatásokkal szemben. Ez a multipeptid képes hatni a sejtek osztódásáért felelős TGF-Beta faktorra (fehérje növekedési faktor), bőrünket belülről készteti kollagéntermelésre. Egyfajta elhalt kollagén szerepébe lépve behatol az epidermiszbe stimulálva a kollagénképződést, és az egészséges szövetnövekedését. Továbbá képes kapcsolatot létesíteni a bőr sejtjeivel, és jelezni a káros méreganyagok jelenlétét, ily módon azok időben képesek megfelelően reagálni. Tehát egy okos és kölcsönös kapcsolat a bőrünkbe bejutatott fehérje és saját bőrünk sejtjei között.

Ár: 4990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

mentaviola

2022. május 25.

Voltam egy anti-aging arckezelésen és a kozmetikus azt mondta, hogy a bőröm a peptide szérumokat szerette a legjobban. Mit ad isten épp akkor fogyott el otthon az összes ilyesmi szérumom. Épp útba esett egy dm és kizárásos alapon ezt vettem meg hiánypótlásként. Nem vártam tőle olyan sok extra dolgot, de bőségesen felülmúlta a várakozásaimat ez a termék. Tetszik az állaga, könnyen beszívódik, jó reggeli/esti rutinba is. Pontosan azt csinálja, ami a leírásban is szerepel. Nagyon jó kis termék. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

szavitrii

2022. május 24.

Sok vizet nem zavart nálam. Lehet, hogy túl sokat vártam tőle, bár nem tudom, pontosan mit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

kunzsuzsi

2022. április 20.

Kíváncsiságból kezdtem el használni és azt hiszem, megérkezett az ígért hatás. Várnom kellett rá pár hónapot, de valóban egységesíti a bőrképet. A ránctalanító hatását annyira nem érzem még, de ki tudja, lehet, hogy kitartó használatával soha nem is leszek majd ráncos! Én szeretem ezt a terméket, jól esik a használata a bőrömnek is, nem irritál, nem okoz bőrpírt még úgy sem, hogy más aktívok is szerepelnek a szépítkezési műsoromban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

annasara

2022. március 20.

Az első célzott kísérletem a peptidekkel, és nagyon szeretem, nekem csodaszer. Könnyed textúrájú, nagyon kellemes érzés használni, és gyönyörű egységes bőrképet eredményez, puhít, feltölt, az apró száj és szemkörnyéki miminaki ráncoknál kifejezetten látványos a hatása. Miután elfogyott az első üvegcsém egy külföldi utam során és pár hétig nem tudtam újat vásárolni határozottan éreztem a hiányát, sokkal fakóbb volt a bőröm nélküle. Mivel extra érzékeny bőröm van, ami szinte azonnal "reagál" bármire ami irritációt okozhat, az is hatalmas előnye, hogy a sok jóótékony hatás mellett, sem kiütést, sem pirosságot nem okoz és kiválóan illeszthető a már meglévő c-vitamin- hyaluron- retinol alapú rutinomba. Tényleg nagyon jó termék és szuper, hogy magyar, ezen kívül az is, hogy drogériában könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Fehereszti

2021. december 18.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. A peptidek egy bizonyos kor fölött szerintem elengedhetetlenek, én is jóval 30 felett vagyok már így rá esett a választásom. Egyszerűen imádom! Valóban szebb és üdébb kinézetű tőle a bőröm, néha reggel használom de este szerintem jobb. Puhit és egységesít, nagyon elégedett vagyok vele. Nyilván nekem aki évek óta sokféle szérumot és hatóanyagot használok nem lesz egy Shrekből Hamupipőke fejem, de tényleg nagyon elégedett vagyok vele. A TO rézpeptides a top nálam eddig, de ez a kis csoda szinte már felér hozzá. Ár érték arányban főleg szuper. Nekem tetszik szerintem újra is fogom venni!

Update: hetek óta használom és most néztem éppen hogy valamitől olyan szép állapotú az arcom, mint már régen. Ráadásul tél van, ilyenkor nekem mindig kicsit nehezebben kezelhető, mint nyáron, de most nagyon elégedett vagyok. És mivel csak ez a kis cucc volt új a rutinomban, egyértelműen neki tudom be.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 18.

Judy1

2021. december 2.

Ahogy a dm-ekbe került a márka, egyből néztem, melyiket vegyem meg először. Erre esett a választásom, mert a TO Argireline-t már használtam, nemrég fogyott el, annak helyettesítésére szereztem be, nagy plusz pont, hogy ebben még peptidek is vannak. Egy fehéres, folyós állagú termék, könyen felszívódik, nem ragad, nagyon egyszerű használni. És a hatása! :O Wow! Másnap reggel a párom is megjegyezte, milyen puha az arcom! :) Érezhetően puha, kisimult a bőröm. Ez lett az új kedvenc peptides szérumom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 2.

melir

2021. december 2.

Próbáltam már peptid-szérumot csak nem argirelineset, kifejezetten ezért és az igért instant hatásért voltam rá kíváncsi.
Állagra vízszerű, könnyen beszívódik, illata nincs, irritációt nem okoz, és könnyen lehet rá rétegezni. Viszont a hatása nálam konkrétan semmi. Pedig nem kis üvegcse, elhasználtam bizakodva, de értelme semmi nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 2.

Momochan

2021. november 24.

Végre egy magyar termék, ami vegán is, meg minden ami mostanában divatos kifejezés, és még működik is. A sok csalódás után végre legalább még valamit le tudok cserélni a koreai termékek közül: a peptides szérumot. Az állaga megfelelő, sem nem ragacsos, sem nem túl folyós. Szépen, hosszan tartóan hidratál, kisimít, smink alá is tökéletes, beleillik a bonyolultabb rutinba is. Az illata kellemes, nem hivalkodó, de nincs "erős szaga" mint a legtöbb bio-vegán-organikus terméknek, nem olajos-nehéz termék, egészen könnyű formula, egy pillanat alatt becuppantja a bőröm. A csomagolása is szép, letisztult, praktikus. 5 csillag, mert ha elfogy valószínűleg újra fogom vásárolni. Nagy dícséret ez olyan ember szájából, aki 10+ éve szinte csak koreai és japán termékekkel volt megelégedve:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 24.

Makk Zsuzsó

2021. november 7.

Valamelyik összetevőjét nem bírja a bőröm, mert ha ezt használtam, másnapra mindig apró pattanásokkal lett tele az arcom, ami sosem volt jellemző. Amúgy sem vettem észre semmi különös hatást, a nagyon enyhe hidratáláson kívül. Testre használtam el végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Amadea

2021. július 25.

Nagyon örülök, hogy bővült a tudatos bőrápolásra építő márkák palettája, ahol a termékek nem alkohollal és parfümmel vannak telenyomva és a reklámozott hatóanyagok nem az összetevőlista végén kullognak.
Nagyon kíváncsi voltam a Phi szárnyai alatt létrejött márka termékeire, elsőként ezt a szérumot és a kávés szemkrémet választottam, mert 30+-osan már nagyon ajánlott rágyúrni az anti-agingre.
Fehéres-tejes színű, folyós állagú matéria, amely könnyen beszívódik és bármit lehet rá rétegezni, nem pergeti le a rákent rétegeket, én a reggeli rutinba illesztettem bele. Nagyon kis békés szérum, aki jól kijön mindenkivel és természetesen nem irritál, szemkörnyékre is bőségesen lehet kenni.
Ha nagyon őszinte akarok lenni, a jó kis hidratáló hatáson kívül mást nem tapasztaltam, de egy komplex rutinban nehéz egy-egy terméknek tulajdonítani bármit is. Nem nagyon vannak még ráncaim, megelőzés céljából vettem a szérumot, szóval semmilyen hibát nem tudok felróni neki.
A kiszerelés dizájnja nagyon tetszetős, megtartom az üvegcskét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

A kiszerelés dizájnja nagyon tetszetős, megtartom az üvegcskét.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-5

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.